Přejít na obsah

Scala a max. rychlost


George007

Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, Pawouk napsal:

Jakou rychlostí v ten okamžik jedeš? To musí jít až do červeného pole otáčkoměru. Kde u tvého auta začíná? 6500 ot? Sice mám jiné auto, ale s 1.4 TSI 110 kW znamená vytočená čtyřka 6400 ot a cca 208 km/h.

 

received_550678288944744.jpeg

Jo ty motory jsou totožné, čtyřku klidně do konce co jde na pětku 4500tis/ot a do červeného mě nepustí a jedu cca 210 víc ani nic.

Editováno: , autor: George007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 6. 2020 na 9:18, George007 napsal:

Ono se jedná o to že když třeba jedes v D a potřebuješ rychleji předjet

Tak to by mě fakt trápilo, že auto pořádně nezrychluje přes těch 200 km/h a tedy třeba v D nemohu rychleji předjet.. Docela jsem se po ránu pobavil, když jsem si to přečetl.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Joscer napsal:

Tak to by mě fakt trápilo, že auto pořádně nezrychluje přes těch 200 km/h a tedy třeba v D nemohu rychleji předjet.. Docela jsem se po ránu pobavil, když jsem si to přečetl.

 

hmm,takový řeči si nech od cesty. Koupíš si auto a nemá výkon takový jako mý být?! To mě trápí, ale je vidět že si intelingent a necháš se ojebat. Takový spotřebitele asi Škodovka potřebuje.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se při pátku lítá??

Ta naše ( 1.5-DSG) 218 dle GPS, 23x na tacho. Záběh má na to samozřejmě zásadní vliv( od 1500km tomu dáváme po omezovač) a pokud to někdo neustále švrdlá na spotřebu okolo 1500rpm a pak jednou za rok chce Vmax se není čemu divit že to nelze, motor musí být ucpaný sazema. Ale tohle neplatí jen u TSi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je všeobecne známe, že motor ktorý lieta vo všetkých otáčkach tak väčšinou jazdí spolahlivo, za rozumnú spotrebu a výkon to má stále aj po viac km. 

 

Keď som popozeral videjka na YT tak som celkom prekvapený ako tie Scaly vedia lietať, Ak by to malo 2.0TDI 110kw. Tak pre firmy celkom zaujimavé auto.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, xtrack napsal:

Tady se při pátku lítá??

Ta naše ( 1.5-DSG) 218 dle GPS, 23x na tacho. Záběh má na to samozřejmě zásadní vliv( od 1500km tomu dáváme po omezovač) a pokud to někdo neustále švrdlá na spotřebu okolo 1500rpm a pak jednou za rok chce Vmax se není čemu divit že to nelze, motor musí být ucpaný sazema. Ale tohle neplatí jen u TSi...

Píše, že má najeto 3 tkm, takže to asi těžko bude mít zakarbonované...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem že najdu někoho kdo má stejný problém. Asi bohužel. Budu reklamovat. Auto nemá výkon, který jsem si zaplatil ( cca 580tis) Děkuji Všem, i těm inteligentům co jsou jak ovce a nechají se ojebat. Prostě auto co má 150koní musí jet jako auto co má 150koní. Děkuji. Dneska auta berte jako spotřební zboží! prostě tak to je! Bohužel....  jo a vytáčet,nevytáčet.... pane bože vždyť to je jenom drahá televize. A chcete koukat jen na jeden program??? Dík

Editováno: , autor: George007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, George007 napsal:

hmm,takový řeči si nech od cesty. Koupíš si auto a nemá výkon takový jako mý být?! To mě trápí, ale je vidět že si intelingent a necháš se ojebat. Takový spotřebitele asi Škodovka potřebuje.

A proč mě hned napadáš? To tě to fakt tak trápí? Co třeba nějaké povolené tolerance? To ti nic neříká. Nevím, proč jsem se nechal ojebat tím, že jsem si nezkontroloval, zda auto dosáhne maximálky psané v TP. Ani bych to nepředpokládal, že tomu tak bude.

A co spotřeba psaná v TP? Té dosahuješ? S tím jsi spokojen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

palec hore

https://www.testyojetin.cz/zajimavosti/v-discipline-100-200km-h-to-scala-1-5-tsi-nandala-modelu-kodiaq-rs-s-vykonem-176-kw?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=SwHHVx2OMwV-202107071620&dop_id=12512483

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
V 6. 6. 2020 na 9:47, sk0d@ napsal:

Porovnal niekto rozvodovku a 6ku manualu vs 7ku automatu?

Manuál
I-4.111 II-2.118 III-1.360
IV-1.029 V-0.857
VI-0.733 R-4.000

Stálý - 3.647

 

DSG

I-3.500 II-2.087 III-1.343
IV-0.933 V-0.974
VI-0.778 VII-0.653 R-3.722

Stálý - I-4.800 II-3.429 III-4.500

  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...