Přejít na obsah

Svolávací a servisní akce


dalik73

Doporučené příspěvky

Škodovka znovu svolává Scalu a Kamiq kvůli eCall systému

Závada se může vyskytnout u modelů Scala a Kamiq vyrobených od března 2019 do února 2020.

Více si o tom můžete přečíst na svolavacky.cz

 

Ověřit si jestli i Vaše auto nepotřebuje opravit můžete na webu Škoda Auto stačí zadat VIN.

 

Ps. vytvořil jsem vlákno, aby tak důležitá informace nezapadla

Editováno: , autor: dalik73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

včera jsem absolvoval první servisní prohlídku po dvou letech a bylo mi oznámeno, že se na mne vztahuje servisní akce - kompletní výměna převodovky, snad nějaký potenciální problém s možností vniku brzdové kapaliny do převodovky, (moc jsem nepochopil jak by k tomu mohlo dojít ale odborník nejsem) víc info zatím nemám. Servis každopádně objednal novou převodovku a dají mi vědet, nejspíše příští týden, tak případně pak napíšu o jakou konkrétní servisní akci se jedná

 

jedná se o motor 1.0 TSI 70kw 5 kvalt manuál..

Editováno: , autor: Kallath
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, chcem sa pri tejto príležitosti spýtať na toto. Kallath píše, že počas servisu mu oznámili, že je zvolávačka. -že se na mne vztahuje servisní akce . Nemal byť ,,zvolaný,, automaticky v rámci koncernu Škoda aj bez toho, že išiel na servisnú prehliadku ? Nechcem byť zlý, ale potom sa môže jednať o systém - prídeš k nám, oznámime ti to / ten problém/ neprídeš máš smolu?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...