Přejít na obsah

Karoq MR 2021


Jan R.

Doporučené příspěvky

V 7. 9. 2020 na 18:53, JosefR77 napsal:

Při koupi s novým vozem je SmartLink levnější, cca 3500,-

To by nebylo špatný, ale asi to bude jenom u nějakých typů, kde to píší rovnou do konfigurátoru. Nebo se mýlím. Mně před měsícem řekli ve ŠA, že to je 5000tis + práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Budou se tam vozit lakované karoserie a následně bude probíhat montáž.

 

Výroba bola počas predchádzajúcich mesiacov integrovaná do linky segmentu malých mestských vozidiel. Objem výroby sa bude pohybovať rádovo v desaťtisíckach kusov ročne. Hlavnou motorizáciou bude 1,5 TSI v prevedení s manuálnou aj automatickou prevodovkou.

Karosérie pre ŠKODA Karoq sa vyrábajú a lakujú v Českej republike. Následne sú ako tzv. MKD vozidlá (Medium Knocked Down) transportované do bratislavského závodu. Do linky sú vyskladňované na konci lakovne, skadiaľ plynule putujú do montážnej haly. Podvozok sa vyrába kompletne v Bratislave. Prípravy na výrobu nového modelu si vyžadovali integráciu dodatočnej montážnej technológie, prerobenie zabudovania podvozku, viaceré manipulátory, ako aj úpravy v agregátnej hale v súvislosti s predmontážou podvozku. Zároveň bolo potrebné napasovať dopravníkovú techniku, upraviť logistické toky a tomu prispôsobiť prestavby v okolí linky.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám Karoq MR 2021 s radiem Swing, které má možnost aktivace SmartLink a chtěl jsem si ho u Škody za 5 tis. zpřístupnit . Ale tento rok se zrcadlení nedočkám, prý snad až v 1Q 2022.

Myslel jsem, že to nic složitého není... Nebo existuje ještě jiná možnost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vzhledem ke změnám ve výbavě a ceníku u Karoqu Sportline u MR2021 koukám, že jsem si ho koupil a byl mi dodán doslova za pět minut dvanáct....

 

Převzato od @bojler:
 

Karoq

·       Sportline zlevnění o 34 000Kč a redukce výbavy

 

o   odpadají kola 19 palců, nově kola Mitykas 18 palců

 

o   místo navigace Amundsen infotainment Bolero

 

o   odpadají přední parkovací senzory

 

·       pro Sportline nově paket Plus – za 15 000Kč do výbavy přibývá

 

o   zadní parkovací kamera

 

o   přední parkovací senzory

 

o   digitální budíky

 

o   automatické přepínání dálkových světel

 

·       modifikace a změna názvu paketu Multimedia na „Navi Top“

 

o   odpadá čtení značek

 

o   změna ceny -2 000Kč pro Style a Scout, zvýšení pro Sportline (nemá nově v základu navi Amundsen)

 

·       redukce motorizací

 

·       změna ceny kol

 

o   17 palců

 

§  +3 500Kč

 

o   18 palců

 

§  +3 500Kč

 

§  nově i pro 4x2, užší pneu šířky 215

 

§  nová kola Procyon Aero (černá, černý mat nebo antracit), 15 000Kč ve výbavě Style nebo 0Kč pro Scout a Sportline

 

o   19 palců

 

§  Crater +7 000Kč pro Style, +3 500Kč pro Scout

 

§  Vega pro Sportline nově za 14 000Kč

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...