Přejít na obsah

Karoq MR 2021


Jan R.

Doporučené příspěvky

Psal jsem ti to už v sekci "Karoq dodací lhůta" :-) Nicméně ať nemusíš hledat, tak 2.7.2020 . Původní termín 30.9.2020 (to dostávali podle mě na objednávku všichni - následně se to upravovalo podle zadání do výroby v ŠA), posunul se mi o 2 týdny dříve, tj. z 39. na 37. týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 8. 2020 na 17:07, pigo napsal:

Ještě jsem zapomněl na volant.

Karoq volant 2021.pdf 39 kB · 43 stažení

Doufám, že tento volant bude i u mého objednaného 27,7,  1,6 TDI Aktive. V konfigurátoru je stejný jako u Ambition, ale např.  u základní Octávky IV  je úplně bez ovladačů.... 

Editováno: , autor: provit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, PetriCZECH napsal:

Díky, teď se těším ještě více :-) U mě se očekává výroba za týden, tak snad to výjde a do konce září ho budu mít doma (Karoq Sportline, 1.5 TSI DSG) :-) Držím palce, ať nečekáš dlouho.

Hádám, že to bude tak listopad. Kňourají jak neni odbyt a zatím auta na objednávku trvají tak dlouho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže tohle je právě minulostí od doby, kdy se velikost kol odráží v emisích - tzn. ani na úřadě by je zapsat neměli. Ruku do ohně za to nedám, ale četl jsem na to dost článků a netýká se to jen kol, ale např. i tažného zařízení, že pokud není z výroby a nemáte už na autě tzv. přípravu, dodatečně už domontovat nepůjde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...