Přejít na obsah

Nefunkční bluetooth Columbus / iOS


Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

poslední dobou mám problém (pravděpodobně to začlo s aktualizací mého iPhone 11 / iOS 13.5), že nelze přijmout příchozí hovor - ani pomocí tlačítka na volantu, ani v rámci infotainmentu. Pokud hovor přijmu přímo na telefonu, automaticky hovor pokračuje na telefonu.

Naopak, když někomu zavolám přes telefon v autě, tak hovor funguje, ale zase nejde ukončit.

 

Vypadá to, jako by se systém zaseknul. Jediná možnost jak tento zaseknutý stav ukončit je odpojit a připojit bluetooth. Hudba ale funguje bez problémů, včetně přepínání.

 

Přes Apple CarPlay (připojení USB) vše funguje bez problému.

 

Díval jsem se i na aktualizace firmware, ale web hlásí, že žádné nejsou k dispozici (po zadání VIN). Jiný telefon jsem zatím nezkoušel.

 

Vůz: Kodiaq

Infotainment: Columbus

 

Nemáte někdo podobnou zkušenost? Nějaké nápady, jak to řešit?

 

Předem moc díky,

Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 6. 2020 na 10:53, Lukemob napsal:

Ahojte,

 

poslední dobou mám problém (pravděpodobně to začlo s aktualizací mého iPhone 11 / iOS 13.5), že nelze přijmout příchozí hovor - ani pomocí tlačítka na volantu, ani v rámci infotainmentu. Pokud hovor přijmu přímo na telefonu, automaticky hovor pokračuje na telefonu.

Naopak, když někomu zavolám přes telefon v autě, tak hovor funguje, ale zase nejde ukončit.

 

Vypadá to, jako by se systém zaseknul. Jediná možnost jak tento zaseknutý stav ukončit je odpojit a připojit bluetooth. Hudba ale funguje bez problémů, včetně přepínání.

 

Přes Apple CarPlay (připojení USB) vše funguje bez problému.

 

Díval jsem se i na aktualizace firmware, ale web hlásí, že žádné nejsou k dispozici (po zadání VIN). Jiný telefon jsem zatím nezkoušel.

 

Vůz: Kodiaq

Infotainment: Columbus

 

Nemáte někdo podobnou zkušenost? Nějaké nápady, jak to řešit?

 

Předem moc díky,

Lukáš

Áno, mám ten istý problém na Superbe III s IOS 13.5, doteraz nebol žiadny problém a Škoda nemá nový soft na to... Treba zrejme čakať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
On 6/11/2020 at 4:10 PM, judrboss said:

Áno, mám ten istý problém na Superbe III s IOS 13.5, doteraz nebol žiadny problém a Škoda nemá nový soft na to... Treba zrejme čakať


Díky za info, předpokládám, že budeme muset počkat. Jen přemýšlím, jestli o tomto Škoda ví ?řešili jste někdo nahlášení podobné věci přímo na Škoda auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 6/8/2020 at 6:24 PM, klakson23 said:

Mám poslední iOS a Columbus. Vše mi jede vpořádku. Jedině co mi zamrzává, tak je teď Waze. Když zamknu obrazovku na telefonu, tak se mi navigace zasekne a nepokračuje. Když odemknu mobil, tak Waze pokračuje v navigování. 


Tohle se mi neděje, s Wazem jezdím často. Možná zkusit přeinstalovat Waze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...