Přejít na obsah

Problém s navigáciou Amundsen


Doporučené příspěvky

Ahoj,

už druhý deň mám problém, že nenabehne navigácia.

Stále píše "Navigácia sa spúšťa..."

Connect služby mám aktívne (zemeguľa je biela).

Reštart Amundsen (10 sekúnd podržanie power) som urobil už 2x.


Viete niekto prosím poradiť čo stým?

Alebo to bude na návštevu servisu?

 

Ďakujem.

IMG_20200610_074705.jpg

IMG_20200610_074713.jpg

IMG_20200610_074732.jpg

IMG_20200610_074736.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Stěžovat si nemusíš, Pokud ti nevadí,  že občas nejde zvuk a časem i víc. Já tím chtěl napsat, že už mě nikdo nedonutí za ten krám od škodovky platit. On celý infotainment od škody je kouzelný. Doufám, že se to jednou naučí dělat aby to fungovalo jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte, stalo sa mi to aj zo starými navigáciami, ale aj tu _ Amundsen.. Stále ma to tahá kade tade. Skúšal som aj moznosti, vypnutie dialnice a podobne. Vie niekto ako je treba tu navigáciu nastavit, alebo ake s tým mate skusenosti. sorry píšem na nejakej nemeckej klávesnici- chyby v písaní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to riešim tak že zapnem škodovácku navigáciu a cieľ kam chcem ísť v aute. Potom zapnem waze a jedu. Mám istotu, že aj tak pôjdem podľa waze. Výhoda navigácie je, že je predomnou a lepšie sa pozerá kde sú budíky ako bokom. Waze je lepší jednoznačne čo sa týka veľkých miest, odklodí ak je zácpa. Ak ideme po hlavnej na dlhú trasu v pohode škodovácka :) Možno aj goggle mapy sú fajn ale nejako radšej tú online. 

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týždeň som sa vrátil z dovolenky na východnom Slovensku.

Bol to taký týždňový trip.

Používal som výhradne vstavanú navigáciu v aute. Našla všetky ciele ktoré som zadal (aj drevené kostolíky) a potreboval. Úplne bez problémov fungovala.

Nemôžem ani kúsok krivého slova povedať na vstavanú navigáciu. Jedným slovom spokojnosť.

 

 

Ale teším sa na Sygic v Android Auto (už onedlho).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je super  Musko to verím, že to ide parádne ja na to nemôžem nič tiež povedať len zácpy nehody myslím,že onlinovka je lepšia. Sygic som skúšal mne nešiel cez Iphone. Hoci ho infotajment registruje. Ak dám spustiť tak len čiarna obrazovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...