Přejít na obsah

Vonkajsie spätne zrkadla


petulko

Doporučené příspěvky

Je to ine ako obvykle riesenie, a,e zvykneme si. Ako vylepsenie by som uvital skor to, ze po starte by sa sam spustil vyhrev zrkadiel a zadneho okna pod 5°c To som mal a to bol prudko navykovy komfort spolu s vyhrevom volantu dokopy :D

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petulko No, je dost možné, že jsem to v návodu na Felicii přehlédl.

@csabac Samo aby se to spouštělo po startu? A proč? To jsi tak líný, abys párkrát v roce zapnul jeden či dva čudlíky? Já mám auto v garáži. není vytápěná, tedy při chladnějších zimách jde i v garáži teplota k nule či lehce pod nulu. Nevím, proč by se měly v takovém případě zapínat výhřevy zadního okna a zrcátek samy po startu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Joscer Aby sa v zime odhmlili, roztopil sa sneh na nich. Jazdim 7dni v tydni, startujem viackrat denne. Teda teraz je scala na pracu, tak jazdi len dlhe trasy a vitara na okresky. Ale i tak proste chcem omfort. Ano som taky lenivy, aby som myslel na to. Auto ma na dovre nie v garazi a kym otvori branu nic ine nerobim len nastavujem veci v aute, co nejdu zapamatat. Preco by som mal zapinat vsetko ja, ked sa to da nastavit ako automatiky vyhrev predneho skla, automaticke kurenie. Proste zaplo by sa to pri starte pod 5C a po 8-10min automaticky vyplo. Uzasna vec zrady simply clever co som si myslel, ze uz je samozrejmost, ak to vedelo 10r stare auto. Programatora aj tak platia, tak co by ho to stalo, 10min casu naviac? Ved svet ide ku predu, tak preco dobre veci neprebrat a zaimplementovat.

A kliknut dva cudliky. No schvalne. Rano zrkadla, vyhrev zadneho okna, sedanka, 3x kliknutie na spustenie AA, kedze ani to nejde na 1.krat ako vo vitare, 1x zatmavenie displayia rano cez menu, ak checm vypnut bez zobrazenia hodiniek, aby som mal 100% neruseny vyhlad na cestu, atd. Jazdim 70-80km jednu csetu a chcem mat pohodlie. Nie sustredit sa na cudliky, ze teraz zapni toto, potom vypni toto. Su to malickosti, co fakt nestoja nic a je to len o naprogramovani. Osobne by som chcel aby moj vyrobok bol najlepsi, ak som vyrobca a taketo drobnosti, ked uz platim vyvojarov mesacne, tak by som zahrnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesdílím tvůj názor. Já sednu do auta, nastartuji a jedu. Maximálně tak rozsvítím světla a na displeji infotainmentu ťuknu na cíl, kam mířím. A jednou za čas zapnu vyhřívání sedaček, zrcátek a zadního okna. Dojíždím do práce, tam auto v garáži nemám. A věř tomu, že jsem se se svojí myslí nikdy neubíral stejným směrem jako ty.

Nic ve zlém, ale mě to připadá, že jsi si to auto koupil jen proto, abys v diskuzi demonstroval každou drobností to, jakou ty máš představu, jak by mělo vypadat IDEÁLNÍ AUTO pro tebe, přičemž vše ostatní je špatně. Já měl vždy jen Škodovky a byl jsem s nimi vždy velmi spokojen.

Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde ani tak o lenost, ale o životnost toho ovladače zrcátek, na předchozím autě mně zůstalo kolečko ráno v ruce a když jsem viděl z čeho to je vyroběný, zapnul jsem to na podzim a vypl až na jaře, Scala má ten stejnej, zatím s tím denně točím a nebýt rekupera, tak to mám taky zapnutá trvale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mě dává smysl mít ovládání zvlášť na zadní okno a na zrcátka. Nemusím přece žhavit zadní okno, když chci odmrazit/osušit jen zrcátka. Výhřev zrcátek používám i v létě za deště, zapínám a výpínám dle potřeby a za 17 roků se škodovkami vždy ovladač vydržel🙂

 

Co mě zajímá, je stmívatelné PRAVÉ zrcátko😉 Na eshopu Škoda ho mají celé jako díl bez krytky👍 Nechá se objednat pouze sklo? Řešili jste někdo? 

 

https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/automaticky-stmivatelne-zrcatko-spolujezdce/p/657072538A

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...