Přejít na obsah

EPC + Porucha


George Travis

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové, mám podobný problém, jen ještě nevím čím to  bude tak se chci tady ještě zeptat, než zítra pojedu do servisu. Včera jsem jel po dlouhé době trochu delší trasu do Drážďan. Už na dálnici mi přišlo, že se autu moc nechce a  po větším sešlápnutí plynu auto začalo škubat. Pak to začalo být horší až se rozsvítila kontrolka sys. kontroly v. plnů, k tomu ještě EPC a na displeji "závada motoru - do servisu". Výlet jsem musel tedy ukončit těsně před Německem a nechat se raději odtáhnout domů. Dnes jsem zkoušel s autem jet tady po obci a pokud se jede standartně pomalu, nic nesvítí a auto jede, nicméně zase po přidání plynu škublo a poté už jsem raději zamířil domů. Zítra tedy servis, jen jestli Vás tu nenapadá, co by to mohlo být. ?

Mám OII - 1.4TSI r.v. 2009, najeto nějakých 170tis

Díky moc za odpovědi a rady a hezký zbytek víkendu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím,

mám Octavii 2 FL, 1.4 TSI a sem tam se mi stane, že se rozsvítí kontrolka EPC, na maxidotu se zobrazí ''Porucha motoru. Do servisu!'', během toho plynový pedál jakoby otupí asi na 0,5 vteřiny, ale auto jede potom úplně normálně i bez opětovného startování.
Vlastně skoro vždycky se to stane při vyšších otáčkách, když je motor zahřátý.

Nemůže to být pouze nějaká chyba v softwaru, kdy by stačila aktualizace?

Díky za všechny rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

zdravím neřešil  tady někdo  Blikající kontrolku  EPC  spradicky na maksidotu poruch motoru.Na Vagu piše porucha žhavení  náhlá ztráta výkonu  ale jede pořád stejně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na EPC + Porucha

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...