Přejít na obsah

Apple Carplay bezdrátově


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Podle recenzí zatím všechny bezdrátové adaptéry na trhu mají spoustu nedostatků a pro ty, co se nechtějí trápit s výpadky a zpožděním, bych doporučil počkat, než vyjde na trh adaptér, který bude skutečně fungovat na 100%. Zatím jediná zřejmě bezproblémová varianta je mít wireless carplay přímo z továrny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

V stredu mi prisiel adapter pre bezdrotovy Apple Carplay Carlinkit 2.0. Zatial som ho odskusal len kratko, ale skusal som navigaciu, prehravanie hudby, hlasove ovladanie pomocou Siri a telefonovanie. Zatial bez problemov. Je tam nejake oneskorenie, ale to nepovazujem za nejaky obrovsky problem. Uvidim este casom, ci vsetko bude fungovat v poriadku. Konecne vidim stav baterky na displeji (cez kabel mi baterku neukazuje). Spustenie je vcelku rychle, ovladanie volantom funguje ako cez kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ďalší poznatok. Myslel som si, že to bude šialene cucať z baterky, ale som príjemne prekvapený. Za 4 hodiny aj par minút mi klesol stav zo 100% na 69%. Mal som pusteny waze celý čas, Spotify 2 hodiny a mal som zopár telefonátov, priemerne okolo minúty. Iphone 12. Za mňa celkom fajn. Musím ale povedať, že Spotify som púšťal zo stiahnutých skladieb z mojich obľúbených, tak možno aj to málo vplyv. Vyskúšam ešte s neulozenymi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes krabička dorazila. Maličká, funguje výborně. Jenom jsem ještě nezkoušel zvuk telefonního hovoru. Jinak jsem nadšený. 👍😁

 

Edit: Telefonní hovor vyzkoušen - je drobně horší, než přes samotný infotainment. Podtrhuji DROBNĚ!!! 😉

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravím, o wireless adaptéru uvažuji hlavně kvůli tomu, že když mám CarPlay spuštěný přes kabel, nelze připojit dětem zvuk tabletu do repráků auta, když se vzadu dívají na film.

Zkoušel jste někdo se zapnutým CarPlay přes wireless adaptér spárovat přes Bluetooth repráky s jiným zařízením?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...