Přejít na obsah

Problém při přehrávání Flask disku


Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, já mám s flashkou taky problém a to ten, že mi po určité době začne hrát od začátku , místo, aby hrála stále dál. Někdy hraje pár dní normálně postupně jak má, jindy skočí na začátek třeba i několikrát za den. V předchozích autech jiných značek jsem s tím problém neměl. Zkoušel jsem rádio nevypínat, pouštět mp3 náhodně a podobně a nic nepomáhá. Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak jsem zkusil ještě jednu věc a to, že jsem MP 3 všechny vytáhl ze složek a dal je na volno do flashky, takže to je jako jeden soubor a zatím to přehrává bez vracení k první skladbě. Takto to funguje asi 3 týdny, tak uvidím jestli to vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

v jednom souboru několik mp3? to asi ne, nemyslel jsi že v jedné složce, resp. v rootu fleška?

 

řeším stejný problém v Boleru úplně nového KAMIQu, přehraje jen jednu písničku, pak dlouho nic, a buď to po dlouhé době skoří na další písničku, nebo se to sekne... zkoušel jsem různé USB flešky a i microSD do redukce na USB-C, stále stejný výsledek...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

U mna bol problem v neoriginalnych mp3 suboroch, na niektorych pesnickach to proste zamrzlo a bol treba restart, riesenie je, ze bud vyselektujete vsetky problemove pesnicky, alebo vyberete vsetky a vlozite ich do programu mp3tag a nechate odstranit tag kazdej mp3, pozor odstrani to cover a vsetky digitalne info o mp3, ale koho to trapi ked to potom hra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...