Přejít na obsah

Prevodovka - oznaceni


Marek WV

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi, 

Nikde nemuzu najit jake mam oznaceni prevodovky. Neni nekde nejaky prehled - tabulka, ve ktere jsou prirazeny treba podle modelu nebo roku vyroby? Mam Rapida 12/2018. Jedine co jsem nasel, tak snad nejake oznaceni SEP..? Pokud vim, tak se oznacuji nejak MQ 200 atd...? Ve velkem technicaku neni ani zminka. 

 

Diky za odpovedi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Převodovka s kódem SEP je manuální 6-stupňová převodovka 0DQ, určená pro motor 1.0 TSI 81 kW , takže jsi to našel správně.  Kód převodovky jinak najdeš přímo na převodovce, umístění označení je různé, podle typu. Dále toto bylo uvedeno na datovém štítku, který je nalepený v kufru u rezervy, případně v servisní knížce. Ale od nějaké doby to tam snad ŠA už nedává...  Označení převodovek a přiřazení k jednotlivým motorizacím se dá najít také v dílenské příručce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. 

Datovy stitek v kufru nemam (ŠA zrusila) a serv.knizka je digitalni :-). 

Odpol kouknu primo na prevodovku a snad zjistim. 

Cetl jsem, ze byly problemy s prevodovkou rady MQ200 (opravna sada na zpatecku - vydavali i TPI) tak me zajima, jestli to je prave ta moje.. 

Zpatecka mi totiz nekdy jde pekne pres zuby. 

Diky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...