Jump to content

Elektrické otevírání/zavírání 5. dvěří - problémy

Guest Ulipek
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Ahoj,

Tak jsem teď řešil to samé. Přetrhané vodiče od senzoru v husím krku. Každý má trochu jinou délku, takže je to postupně tahalo a trhali  Ještě že jsem tady našel tohle vlákno, jinak bych byl o 8000 chudší. Nejdříve jsem zkoušel podle videonávodu stáhnout ten plastový kryt po nahřátí, ale ani se to nehlo a už se i začínal tavit povrch plastu. Mám už tu novou verzi kde je rozdílná pravá a levá strana, asi tam je i tvrdší lepidlo. Každopádně jsem to nakonec jen přiletoval a nastavil trochu delším drátem. Bylo to ale něco, protože se mi to u modrého vodiče trhlo až v tom pouzdře. Po namontování zpět to hned to začlo chodit.

IMG_20220210_143844.jpg

• 1 month later...

Tak u mňa bol problém inde. Keď som vzperu vybral z pantov tak vystrelil protikus. Zo závitovej tyče sa uvoľnil protikus (koník alebo ako to nazvať) a preto nedržala pokope. Takže stiahnuť plastový kryt, pružinu stlacit a tak naspäť nasadiť koník na závitovu tyč a zaistiť Loctitom. Zatiaľ to drží a funguje. 

• 1 month later...

Ahoj, na mé O3 RS se také objevil problém s pravou vzpěrou. Zatím to funguje, ale při zavírání, těsně před dovřením se ozve z té vzpěry křupnutí. Zvuk je to velmi nepříjemný a určitě nevěští nic dobrého. Nesetkal se s tím už někdo? Mám v plánu to rozebrat a kouknout, co by to mohlo být, než se to zničí. Je někde nějaký návod, jak se do toho leze?

Díky

• 1 month later...
V 31. 3. 2022 na 16:53, maryan223 napsal:

Tak u mňa bol problém inde. Keď som vzperu vybral z pantov tak vystrelil protikus. Zo závitovej tyče sa uvoľnil protikus (koník alebo ako to nazvať) a preto nedržala pokope. Takže stiahnuť plastový kryt, pružinu stlacit a tak naspäť nasadiť koník na závitovu tyč a zaistiť Loctitom. Zatiaľ to drží a funguje. 

Dobrý den, stalo se mi to samé, že pružina vystřelila. Nevim, jak to mám dát zpátky, musí se to stlačit a našroubovat nebo jak? Děkuji za odpověď 

• 1 month later...
  • 3 months later...

Ahoj, myslím, že už od koupě mám závadu na kufru. Vzpěry fungují jak mají nahoru dolů, ale při zavření kufru se má třměn v zadním čele pohnout dolů a tím dotáhnout pětky na kastli. Mě sednou dolů a ozve se bručení a cvakání motorku. Diag píše tohle:

0128 - Pomoc při zavírání zavřená
          B113E F1 [008] - neplatný signál
          Sporadická - Potvrzeno - Testováno od smazání paměti
             info o závadě:
                    Stav závad: 00000001
                    Priorita závad: 2
                    Frekvence závad: 4
                    Počítadlo resetů: 128
                    Kilometry: 166001 km
                    Datum: 2022.11.23
                    Čas: 10:44:01

Napětí svorky 30: 11.93 V

Koukal jsem na spodní třmen, je v celku s motorkem a bez možnosti rozebrání, abych se podíval na ozubené kola, pootočil, promáznul apod.

Řešil to už někdo? Asi nezbyde, než dát jiný třmen s motorkem. Origo nový 6200kč

před 12 minutami, Nemfis napsal:

Ahoj, mám ten stejný problém, dveře se sice přitáhnou, ale motor neprestane přitahovat a začne to procvakávat.

Objednal jsem náhradu z Ali cca za 1300, tak uvidím, jak to dorazí

Ahoj, tak pak poreferuj, jak ta čína chodí.