Přejít na obsah

automatické zavírání okna řidiče


Raptor1811

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

 

řeším problém s automatickým zavíráním okna řidiče. Automatické otevírání funguje vždy spolehlivě, avšak zavírání funguje málokdy.  Dokonce někdy se okno i v půlce zasekne, najde nahoru a musím dát nejdříve dolů a pak už to jde i nahoru. Přijde mi to jako problém se špatně nastavenými dorazy, než že by šlo o nějakou závadu. Neví někdo co s tím?

 

Díky.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus jestli máš možnost odemčení/zamčení klíčem ve dveřích. Když klíč přidržíš v poloze odemčeno, okno sjede pak v poloze zamčeno vyjede nahoru. Tím by se měl znovu nastavit dojezd, občas si to takhle postaví hlavu. Pak zkus normálně přes DO. Aspoň takto mi vždy zafungovalo na FI, FII, OII atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako to je funkce stahování klíčem v návodu i u Rapidu ? No nepovídej. Mám auto taky ještě v prodloužené záruce, ale třeba SS mám odstaven už cca rok a pár drobných fičůr jsem si nechal dokódovat a to jsem byl už na několika úspěšných reklamacích a 2x na výměně oleje a nic neřešili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde mi o automatické otevírání okna řidiče pomocí kolébkového přepínače na dveřích a nikoliv pomocí dálkového ovladače. Tedy vytáhnu-li přepínač do druhé polohy, mělo by okno samo vyjet až nahoru i když přepínač pustím. To však při zavírání nefunguje dobře.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 6. 2020 na 20:35, Raptor1811 napsal:

Zdravím všechny,

 

... Přijde mi to jako problém se špatně nastavenými dorazy, než že by šlo o nějakou závadu. Neví někdo co s tím? ...

 

Díky.

     

Zkus několikrát s oknem vyjet a sjet do koncových poloh s držením spínače ovládání okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...