Přejít na obsah

Yeti zadní nárazník


phunix

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Už v květnu mi Milan13 poslal návod na demontáž nárazníku a je opravdu i pro blbý, včetně fotek. Za půl hodinky byl dole, ale nyní mě zahnal déšť domů. Do garáže se mi moc nechce, neotevřu v ní pořádně dveře kufru, strop má 195cm. Co zatím nevím je to, kudy se dostanu s kabely do auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už v květnu mi Milan13 poslal návod na demontáž nárazníku a je opravdu i pro blbý, včetně fotek. Za půl hodinky byl dole, ale nyní mě zahnal déšť domů. Do garáže se mi moc nechce, neotevřu v ní pořádně dveře kufru, strop má 195cm. Co zatím nevím je to, kudy se dostanu s kabely do auta.

Sežeň si kus polystyrenu, který bude vyšší než je kryt na ostřikovači zadního stěrače. V garáži opatrně otevřeš 5. dveře, na hranu položíš polystyren a necháš opřít o strop. No a můžeš pracovat až do pondělního rána v kuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zdravím,

mal som malu koliziu s obrubníkom na parkovisku a ostala po tom pamiatka na mojej škodovke a potreboval by som poradiť. Outdoor ma zadný narazník zložený z troch častí taký strieborný spodný kryt, plastový medzikus a nakoniec ten vrchný lakovaný diel. v mojom prípade si to zlízli len ten strieborny a čierny plastový, tak sa chcem opýtat či sa daju tieto diely demontovať aj bez toho aby isiel dole celý nárazník resp. za nejaký návod by som bol veľmi vďačný.

Vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravíčko, mám podřený zadní nárazník, na dost místech, už jsem dostal nějaké tipy že se to dá opatrně přestříknout bodynou aby to udělalo původní strukturu, ale barva bude jiná zase, zkoušeli jste to už někdo? Kdyžtak mi nezbyde než koupit nový, ale ta cena . . . Na bazoši nabízí frajer za 2000Kč nový, ale už i na fotce ho fotí na venkovní dlažbě a je podřený :unsure:. Ještě mě napadlo černidlo na plasty jak by se s tím popralo, celý nárazník tím natřít a pak vyleštit, že by se schovaly škrábance

 

Díky za nápady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle ti žádné vodičky silikónky a oživovače nepomůžou, jedině si zkus někde dole kde to není vidět otřepy opatrně strhnout 800 papírem pod vodou, vysušit a horkovzduškou opatrně "natavit" aby se to slilo ... já osobně byc se na to ´vykašlal a pořídil nový/jetý nárazník.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale černidlo na kanady je voděodpudivé ne? zkusím to tou horkovzduškou, horší to snad nebude a kdyžtak koupím jiný, jen nový je 8000Kč, možná by se s tím ani nemuselo nic dělat, jen to začernit, zítra zapátrám v botníku co tam máme za skvosty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Yeti zadní nárazník

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...