Přejít na obsah

nefunkčny haldex


andy109

Doporučené příspěvky

Na octavii 3 2,0tdi 4x4 najazdené 150 000km nefunguje dobre haldex. Keď je auto dvihnuté zadné kolesá sa točia, ale keď sú pod záťažou tak to len píska a nezaberajú. Oleje v haldex spojke boli vymenené asi pred 30 000km. diagnostika nič nehlási. Po vytiahnutí poistky na haldex, to prestane pískat, čiže to pískanie určite spôsobuje haldex. Myslím si ze je vadne čerpadlo na haldexe, ale bojím sa ze vyhodím 300e a bude to robiť to iste. Čo by mohlo spôsobovať to prešmykovanie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím měl jsem úplně stejný problém (vadné haldex čerpadlo) a k tomu mi hučel diferencial . Koupil jsem diferencila s komplet i s jednotkou a haldex čerpadlem který měl najeté 12000km vyměnil otázka 1,5hodiny . přes vag se udělala kalibrace pozor musíte použit stejnou jednotku . a funguje to bez problemu a dal jsem nový olej do diferaku a do haldexu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

auto bolo znova v servise teraz vymenil olej tak ako mal s tym ze vybral aj cerpadlo kde bolo plno bordelu ycistil to aj napriek tomu to nepomohlo tak som vymenil aj cerpadlo za nove, ktore som skalibroval to tiez nepomohlo. teraz uz auto ani nepiska pri hrabani ako vo videu a zadne kolesa sa ani nepohnu. ked je auto dvihnute tak sa tocia vsetky 4 kolesa. a vcera mi vyhodilo novu chybu:

 

           Address 22: AWD       Labels: 0CQ-907-554.clb
Control Module Part Number: 0CQ 907 554 D    HW: 0CQ 907 554 D
  Component and/or Version: Haldex4Motion H52 7076
           Software Coding: 0001
            Work Shop Code: WSC 73430 790 00063
              ASAM Dataset: EV_AllWheelContrHA1VW37X 002001 (SK37)
                       ROD: EV_AllWheelContrHA1VW37X_SK12.rod
                      VCID: 46848D5AF93CAD7193-8012
1 Fault Found:

 
          C1113 07 [008] - Mechanical Failure
          Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00000001
                    Fault Priority: 1
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 59
                    Mileage: 157993 km
                    Date: 2020.10.01
                    Time: 16:22:40

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Sveho scouta nove pojmenovaneho "s-cunta" prodam, protože je to vyslovene zivot ohrožující vyrobek.

Abch zjistil az s kamionem na zadech, ze mi nefunguje 4x4, to jsem za cely zivot a 2mil km nezazil. U 5ti leteho pravidelne servisovaneho auta :-(((( !!!!!!!!!!!!

Zadna kontrolka, nic, proste Vas necha klidne zabit. Kterej kre-ten tohle vymyslel!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, také se připojím s podobným problémem. Dnes jsem na sněhu jel z práce a zjistil, ze se mě vůbec nepřipojuje zadní osa. Žádný divný zvuk slyšet není. Existuje šance, že výměna oleje pomůže? Nebo je nutná rozborka někde v servisu? Doporučíte servis haldexu v okolí Plzně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...