Přejít na obsah

Nosič kol na tažné zařízení pro Kodiaq - 4 kola - zkušenosti


LeeCe

Doporučené příspěvky

vybírám nosič na tažné zařízení pro 4 kola. Chtěl bych vědět, zda máte zkušenosti s těmito dvěma :

  • Thule VeloCompact 926 + adapter na 4 kolo 926
  • Thule VeloSpace XT 939 + adaptér 9381 pro 4 kola

 

 

Jde mně hlavně o zkušenosti přímo s Kodiakem, zda při sklopení opravdu jde otevírat kufr a nic nezasahuje.

Také zda je jeden z nich lepší během připevňování kol, novější/výběhový (kvůli náhradním dílům)  apod

 

Nebo i zkušenosti při jízdě se 4 koly, zda už to není příliš. Oba jsou pro 3 kola a čtvrté je jen s tím adaptérem.

Jestli se dají složit do kufru kodiaka - 5-ti místná varianta (předpokládám, že Compact asi ano)

Upevnění značky (zda oba nosiče ok).

 

Jestli v případě dámským kol jste pořizovali i  tyč Thule 982

 

939 je také dražší a co bych za to získal.

 

Případně jaký jiný alternativní nosič máte vyzkoušený.

 

 

 

 

Nosič_kol.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažoval jsem i easyfold, ale já nemám problém s místem v garáži, tak jsem to neřešil...

 

Když bych srovnal velocompact a velospace, tak je to přesně řečeno v názvu - kompaktní v. prostorný nosič, na velocompact to musíš více " rvát", velospace se pohodlněji nakládá / vykládá...

 

Obojí je velmi kvalitní, o tom nemusíš pochybovat...    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...