Přejít na obsah

Ťažko sa otvárajú dvere zvonku...


juraj79m

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, viete mi niekto poradiť, prečo sa spolujazdcove dvere tak ťažko otvárajú? Teda samotné dvere idú ľahko, aj zdnuka sa otvárajú v pohode, ale zvonku musím dosť silno trhnúť kľučkou, aby sa dvere otvorili. Manželka to dosť vadí. Auto je už po záruke. Ďakujem za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som s tým mal problém na spolujazdcovej strane, nikto nevedel otvoriť dvere. Všetci totiž kľučku ťahali ako bolo spomínané šikmo nahor. Keď ja som ťahal kolmo alebo šikmo nadol, všetko fungovalo. Bol som s tým v servise, auto mali vzadu cca 5min, niečo tam namazali a už vyše roka to ide celkom fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno mám presne ten problém, keď sa ťahá šikmo nahor, tak nejdú otvoriť vôbec. Keď rovno alebo šikmo nadol tak idú, ale aj aj tak ťažšie... Ostatné dvere idú ľahko aj keď sa ťahá šikmo nahor. Nechápem čo to môže spôsobovať, a či sa to dá vyriešiť aj bez návštevy servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po koupi ojeté f3 jsem zjistil že dveře spolujezdce jdou celkově z tuha. Pomohl olej přímo do zámku z venku bez rozebírání a po pár opakováních v pohodě. Uzavřel jsem to tak že původní majitel je moc nepoužíval.

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, zwan napsal:

Po koupi ojeté f3 jsem zjistil že dveře spolujezdce jdou celkově z tuha. Pomohl olej přímo do zámku z venku bez rozebírání a po pár opakováních v pohodě. Uzavřel jsem to tak že původní majitel je moc nepoužíval.

Aký olej, môže byť aj WD40?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, toto všemocné WD není na mazání vůbec vhodné, jo na čištění zbraně je super, ale je "suché" a vhodné jen na "rozhýbání". Všechny panty a mechanismy zavírání dveří mažu už roky běžným mazacím olejem, nebo vazelínou a olejem FAB na zámky, vše je ke koupi ve spreji.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...