Přejít na obsah

Hlasove ovladanie


Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám Skodu scalu 1.0 TSI 85kw vo výbave style, dal som si aj virtualny cokpit v nejakom image balíku s tym vacsim radiom Amundsen, mám aj BT, aj navygaciu aj smart link + .... no problém je, ze ked volam s niekym, vsetko ide ... no ked chcem hlasove ovladanie a stlacim tlacidlo na volante, napise mi ze funkcia nie je dostupna, to by bolo v poriadku, ked mam totiz slovensky jazyk mi vyhodi okienko, ze vsetko je funkcne okrem hlasoveho ovladania .... problem je, ze mne nejde hlasove ovladanie ani v inom jazyku .... skusal som menit na cestinu a stale to pise funkce neni dostupna .... ked dlhsie podrzim tlacidlo na volante, tak mozem hlasovo ovladat mobil .... no hlasove ovladanie radia ako keby nefungovalo, neviete preco to nejde? moze byt ze nemam hlasove ovladanie vo vybave aj ked mam doplnkovu vybavu s tym vacsim radiom BT,navigacia smart link + ?

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim,ze vzhladom k navi,ku ktorej to je viazane priplatkovo,by to aktivovat malo ist cez skodu cez tzv swap kod.Pochybujem ale,ze to bude za 19 eur,ako pri konfiguracii auta.Vazne ti to tak velmi chyba?Obrat sa s tym na svojho predajcu.

Ja to chcem tiež ale neni to ešte dostupné. Zisťoval som u predajcu


Gesendet von iPad mit Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...