Přejít na obsah

Bolero, Amundsen, Columbus MBI2 firmware update MST2_EU_SK_ZR_P0478T


Doporučené příspěvky

Vím, že na mibsolution, jak jsem posílal odkaz, tak tam je soubor "ZR_AplineSkins_WithCP", což by mělo být právě to menu, které je žádáno, ale jestli to nemůže nenávratné poškodit jednotku, to netuším. Píšou tam, že je to riskantní. 

Je to připravené jako klasický update FW/SW rádia, takže postup bude úplně stejný, jako pro klasickou aktualizaci. 

Ke stažení je zde: mibsolution.one

Soubor: ZR_AplineSkins_WithCP

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dajte si pozor na tieto skiny... Su určené len pre FW z ktorého su upravene.. T.j. Ak su zo 4xx FW tak 3xx ti zamrzne pri spustani...

A urcite nepojdu nainstalovat na Bolero, su urcene pre discover media/amundsen.

No ked myslis ze to das sam tak si najprv pozri co je BDM, tak sa pamat k PC pripaja.

Editováno: , autor: wlado93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak ono tam v metainfo je napsané, na které SW Train se to dá nainstalovat, takže jestli to někdo udělal zodpovědně, tak ty jednotky, které to brickne určitě, nebudou v seznamu, ale kdo ví jak to kdo dělal a hlavně jak zodpovědně.

 

Osobně jsem to, že je to riskantní, zmínil, protože je tam opravdu velké riziko. Já osobně bych to nepoužil, i kdybych to menu tam hrozně moc chtěl :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nove menu v mriežke ma skoda az od 4xx FW. Ten co ty pises ma len to modernejšie kolotocove ale nie dlzdice 

VW a seat maju to dlazdicove uz od verzie 3xx ale skoda az so 4-kovym FW.

 

A ku vhodnosti skinu, nie nie je to oddelene verziou train. Zoberie to kazda technisat navigacna jednotka.

Editováno: , autor: wlado93
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pro 03xx je 0369 poslední verze. Jinak celkově nejnovější je P0480T pro ŠKODA_ZR, ale co jsem zatím kde četl, tak přechod mezi různými verzemi na této úrovni (01xx-02xx-03xx-04xx-05xx) není tak jednoduché a prý je snadné tu jednotku nenávratně poškodit. Asi stejný problém jako při pokusu tam nahrát ten vzhled nového menu :D 

Osobně jsem ale nikdy žádnou jinou jednotku, jak Columbus, neaktualizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Krosta napsal:

Pro 03xx je 0369 poslední verze. Jinak celkově nejnovější je P0480T pro ŠKODA_ZR, ale co jsem zatím kde četl, tak přechod mezi různými verzemi na této úrovni (01xx-02xx-03xx-04xx-05xx) není tak jednoduché a prý je snadné tu jednotku nenávratně poškodit. Asi stejný problém jako při pokusu tam nahrát ten vzhled nového menu :D 

Osobně jsem ale nikdy žádnou jinou jednotku, jak Columbus, neaktualizoval.

Díky moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím,

rád bych aktualizoval Amundsen jednotku v O3fl. Především z důvodu, že mi připojení na Android Auto poměrně často padá - na telefonu nejnovější verze.
Jednotka je verze MST2_EU_SK_ZR_P0468T.

 

Získám něco tím, když použiji verzi 0478 případně 0480..?

Jednotka si novou verzi "vezme" z SD karty nebo je instalace nějak náročná..?

 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...