Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dnes sa mi nainštaloval menší update. WAA stále nejde. Ja výnimočne nemám  zatiaľ žiadne problémy až na nefunkčné WAA. Ale po skúsenostiach a problémoch ostatných nechcem zbytočne dať na trvdo prehrávať celý software servise. Bojím sa, že sa mi objavia chyby, čo majú ostatní. Ale ten WAA mi chýba :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 23. 11. 2020 na 17:32, misiak.pb napsal:

Podla mna hlavne verzsie sw nikdy .. (kedze treba potom kodovat) A Update ked mi davali SK Lauru mal 8GB (videl som obsah kluca bolo tam tych xy jazykov dokopy)

Teraz čítam... SK Lauru si viem vypýtať na Octaviu IV? Kvôli nefungujúcej Laure v SK som si dal celý infotainment do CZ Jazyka. 

 

Čo sa týka Wireless Android Auto, sám som zvedavý, či mi to pôjde po najbližšej návšteve servisu, bez pripájania kábla zakaždým ako sadnem do auta by bol život krajší. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, iXator said:

Teraz čítam... SK Lauru si viem vypýtať na Octaviu IV? Kvôli nefungujúcej Laure v SK som si dal celý infotainment do CZ Jazyka.

- Ak chces Lauru tak CZ jazyk .. Inac nejde (ideal by bolo vybrat si v akom jazyku ovladanie a v akom jazyku Laura (kludne staci aj po cesky) )

3 hours ago, iXator said:

Čo sa týka Wireless Android Auto, sám som zvedavý, či mi to pôjde po najbližšej návšteve servisu, bez pripájania kábla zakaždým ako sadnem do auta by bol život krajší. :)

- Poradim ti len reklamuj, reklamuj reklamuj .. inac ich nedokopeme a uz som cital aj vyadrenie ze to na autach starsich ako vyrobenych od 48kt/2020 nebude mozne.

Ak nie pojdem vratit auto ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Wireless Android Auto podporují jen telefony Samsung s Androidem 10 ( některé starší S a Note můžou mít i 8 nebo 9) a telefony Google Pixel. Ostatní výrobci budou wireless umět až s příchodem Androidu 11. Mám Scalu, používám bezdrátové CarPlay, ale schválně jsem v září koupil Samsung, abych to vyzkoušel a bezdrátové android auto zcela bez problémů funguje. Takže shrnuto: je potřeba mít telefon, který to aktuálně podporuje a samozřejmě patřičný inotainment a mělo by to fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2020 na 11:47, misiak.pb napsal:

Takze tiez som dostal info zo servisu, ze starsie verzie auta to nebudu mat .. Ako hned som im poslal, ze colombus jasne od zaciatku uvadza (ked som si objednaval auto ja), ze je bezdorotvy .. ako fakt ma chce niekdo nasrat do vyvrtky ako svina.

 

Ono to stále nefunguje ani na teraz vyrobených autách?

Mám taký pocit, že Dacia bude mať túto funkciu v novom Sandere skôr ako skvelá Octavka 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA představení a nepřesáhlo toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...