Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 17. 12. 2020 na 11:47, misiak.pb napsal:

Takze tiez som dostal info zo servisu, ze starsie verzie auta to nebudu mat .. Ako hned som im poslal, ze colombus jasne od zaciatku uvadza (ked som si objednaval auto ja), ze je bezdorotvy .. ako fakt ma chce niekdo nasrat do vyvrtky ako svina.

Přesně tak, také jsem se dozvěděl, že pro auta vyrobené před 48KT/2020 to již nepůjde opravit, podle mě bude nutná výměna hardwarové jednotky na jednotku s revizí E. Také se chystám reklamovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, beuticek napsal:

Takže trvat na výměně HW. 

Bohužel to zřejmě opravdu vyměnit nepůjde, protože je tam i jiná gateway jednotka, prostě kompletně předělaný hardware. Na výměnu celého auta to prý podle právníků také není.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 12. 2020 na 21:57, jakas napsal:

Dnes jsem převzal Scouta a AA wireless úplně v pohodě a bez zaváhání.

Mám Samsung Galaxy S20+ s android 11.

 

Dobrý den, takdy jsem převzal Scouta 18.12.2020 a mám stejný telefon i s android 11. Wireless Android Auto jsem v taky hned v pohodě propojil, nicméně při jízdě se mi bezdrátová konektivita smartlink android auto občas přeruší a po pár sekundách se opět spojení obnoví. Za jízdy třeba jednou za 10 minut. Stává se vím to taky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze podla dostupnych info co mam tak zatial sa mozme s AA Wirelles rozlucit ...pre autoradia skoncovkou E a pripadne novsimi to pojde v pohode.

Takze ja som pekne ...

Skoda Auto nikde v ponuke ani v propagacnych materialoch neuvadzaal, ze by AndroidAuto Wirelles bolo dostupne az od nejakej urcitej doby. (48KT)

... Takze asi tak .. tak co ostatny .. aky je Vas nazor .. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VW již svolává 56 tis. Golfů VIII kvůli chybám v infotainmentu, tak snad má O4 stejnou řídící jednotku kterou budou vyměňovat a i u nás to začnou řešit.

 

https://www.faz.net/aktuell/wirtschaft/auto-verkehr/vw-ruft-56-000-golf-viii-in-die-werkstatt-17141438.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Android Auto jsem bezdratove rozchodil. Je nutne v nastaveni Android Auto zapnout rezim pro vyvojare a zaskrtnout "pridat do nastaveni bezdratove pripojeni". Pote musite telefon pripojit jak BT tak WIFI. 

Pokud se vas telefon zepta jestli chcete pripojit k WIFI siti ktera nema pripojeni k internetu, zvolte NEPRIPOJOVAT. Pokud byste zvolili opacny zpusob, nebyla by funkci mobilni data!

Na zaver sdelim, ze i pres toto pripojeni musim mit kabel v telefonu protoze se telefon neustale pripojuje a odpojuje, ale mozna je to telefonem... 

Octava 4 ambition, Huawei P20Pro. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tdanicek napsal:

Dobrý den, takdy jsem převzal Scouta 18.12.2020 a mám stejný telefon i s android 11. Wireless Android Auto jsem v taky hned v pohodě propojil, nicméně při jízdě se mi bezdrátová konektivita smartlink android auto občas přeruší a po pár sekundách se opět spojení obnoví. Za jízdy třeba jednou za 10 minut. Stává se vím to taky? 

S AAW jsem toho zatím moc nenajezdil, ale v patek pojedu na delší služebku, tak vyzkouším a dam vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, misiak.pb napsal:

Ak zisti nejake ine info ako ja .. daj vediet .. zatial O4 s verziami A a C nebudu mat AAW ... a zevraj sa neda vymenit za verziu E ..

Ak mate niekdo moznost nieco take zistit tak kludne ..

Ja mam zatial taketo info od clovena na SVK zo SkodaAuto ..

Bohužel bude to tak, s revizí A až C je konec, Až od revize D, která se dá i updatovat na E to funguje a Škoda je bude dále podporovat a poskytovat další updaty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 13. 1. 2021 na 10:09, paepass napsal:

Bohužel bude to tak, s revizí A až C je konec, Až od revize D, která se dá i updatovat na E to funguje a Škoda je bude dále podporovat a poskytovat další updaty. 

 

Zdravím,

 

mam to tedy opravdu chápat tak, že mi bylo v prosinci předané auto (RSo víceméně v plné výbavě) s ceníkovou hodnotou přes 1 milion a měsíc poté již můj infotainment, s číslem zařízení "5E3035816C", nebude dostávat nové aktualizace a nikdy nebudu mít bezdrátové AA ? Chápu to opravdu dobře ? to si snad dělaj srandu ze mě....

Editováno: , autor: zigom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, zigom napsal:

 

 

Zdravím,

 

mam to tedy opravdu chápat tak, že mi bylo v prosinci předané auto (RSo víceméně v plné výbavě) s ceníkovou hodnotou přes 1 milion a měsíc poté již můj infotainment, s číslem zařízení "5E3035816C", nebude dostávat nové aktualizace a nikdy nebudu mít bezdrátové AA ? Chápu to opravdu dobře ? to si snad dělaj srandu ze mě....

Ano je to presne tak, moje RS byla vyrobena 13.11.2020 a jiz od 23.11.2020 se montuje nova ridici jednotka s novy infotainment s revizi D.. popr s moznosti updatu na E. Proto bych ji jim nejrafeji vratil. Je to neskutecne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, atlan napsal:

Co stoji nova jednotka? 

Ono tak ani nezalezi na tom co stoji, ale pry to nelze jen tak vymenit, jsou na to navazane i dalsi jednotky atd. Jinak samotna vymena jednotky plus Columbusu cca 50 tis., ale oficialne to nikdo neudela a samozrejme je to bez zaruky ze to bude fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, paepass napsal:

Ano je to presne tak, moje RS byla vyrobena 13.11.2020 a jiz od 23.11.2020 se montuje nova ridici jednotka s novy infotainment s revizi D.. popr s moznosti updatu na E. Proto bych ji jim nejrafeji vratil. Je to neskutecne. 

Slibovali ti W. Android Auto? Pokud ano, pak reklamuj ... at vymeni jednotku a gatewa ... co jineho an to muze byt navazano ... podle men ani ta GW ... minimalne HW ne ... at resi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, danikd napsal:

Slibovali ti W. Android Auto? Pokud ano, pak reklamuj ... at vymeni jednotku a gatewa ... co jineho an to muze byt navazano ... podle men ani ta GW ... minimalne HW ne ... at resi ...

Uz jsem to zacal resit. Sanci tomu davam minimalni, ale uvidime. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA představení a nepřesáhlo toto téma

Zdravím,

 

Pripájam sa ako ďalší nespokojný majiteľ Octavie IV v plnej výbave.. Auto bolo vyrobené v 43.-44. týždni, čiže mám revíziu C.

 

Wireless Android auto bolo podporované podľa oficiálneho zastúpenia Škody, čo som zisťoval pred zakúpením vozidla. Odpoveď znela jasne a stručne :

 

"Wireless Smartlink je podporovaný aj v novej ŠKODA Octavia. Podporuje bezdrôtové Apple Carplay aj Android Auto."

 

Tento týždeň som bol na aktualizácie v servise. Po aktualizáciach Wireless android auto stále nefunguje. Pripájaný telefón je Google Pixel 4 (Android 11). Takže telefón má určite podporu WAA, ak by ho už nemal telefón priamo od Googlu tak ktorý potom...

 

Budúci týždeň to idem riešiť znova a určite to budem reklamovať.

 

Ako mnohí z Vás, som práve toto vozidlo vybral kvôli podpore WAA.. Takže zatiaľ som z celej situácie veľmi znechutený, nespokojný a keď vidím príspevky vyššie, že Vám povedia, že to nejde vymeniť tak je to čisté zavádzanie zákazníka. Keďže podpora je tam zjavne garantovaná..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealne, jenze to  se musite domluvit, coz se pekne rika, ale jinak je to problem, protoze 3/4 lidi to ma nafasovane a jejich firma opravdu nebude resit pravni veci kvuli WAA, sef ti rekne at si to das na kabel no. No a z te 1/4 lidi co to vlastni, tak 2/3 pred zalobou couvne. A zbytek se bude blbe domlouvat ... Jinak Vam opravdu nezavidim, jsou to zmetci, mam kamarada v autorizaku a rikal, ze jsou z tech novych O4 nestastny, 1/3 sveho casu jenom neco flashuji. Opravdu se vyplati s koupi pockat a nekupovat prvni rocnik modelu, s narustem elektroniky v aute tuplem. Ale chapu, nekdo to fasuje nebo proste si chce ted splnit sen a oni ho pak takto zariznou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, danikd napsal:

tak vymena vseho co je potreba ... to je ejjich problem ... oni budou rikat ze to nejde, ze na tom je navazano kupa veci ... ale jakych? Podle me je to jen vymluva ...

Vse lze opravit, jen je to bude stat penize, klidne at mne vymeni auto. Nikde nepsali, ze to bude fungovst az od 48kt/2020.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...