Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

automaticka dialkove svetla som si dal a funguje to OK, ale rozpoznavanie dopravnych znaciek som si nedaval. Mam to v ponuke. Este som si dal traffication aplikacia zadarmo na pol roka. Ta nechce sa spustit. Je to zadarmo na polroka, tak asi to aj funguje napodobne. 

Rozpoznavanie dopravnych znaciek by bolo super, pokial by to fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Retro789 napsal:

automaticka dialkove svetla som si dal a funguje to OK, ale rozpoznavanie dopravnych znaciek som si nedaval. Mam to v ponuke. Este som si dal traffication aplikacia zadarmo na pol roka. Ta nechce sa spustit. Je to zadarmo na polroka, tak asi to aj funguje napodobne. 

Rozpoznavanie dopravnych znaciek by bolo super, pokial by to fungovalo.

Ty dalkove svetla bych si taky nainstaloval, ale nemam v nabidce. Ten traffication mi take nefunguje. Pokud by jsi ty DZ aktivoval, tak dej vedet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho co různě čtu tak ani sama škodovka neví co dělá a komu co aktivuje. 

Já mám aktivní to rozšířené ambientni osvětlení a když nemám dovrene dveře tak to červeně blika atd. Ale škodovka mi to nabízí že si to můžu za 1250kč dokoupit tak nevím no. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v úterý ve skodovce že bych potřeboval diagnostiku,  pan mě odpalkoval že mají plno a nohy na stole.  

Když jsem byl už u auta že odjedu tak za mnou přiběhl že se omlouvá ale mimo záznam prý mají nařízeno všechny kdo má octavia 4 a chtějí cokoliv s infotaimentem tak posílat do háje!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
13 hours ago, fandaklara said:

Mám na vás dotaz.  Nemá tu někdo samsung s22 ultra?  Jde mi oto jestli funguje s android auto,  na jiném fóru jsem četl že tento mobil nefunguje.  Děkuji

A co přesně nefunguje na S22 Ultra? Zmiňují to tam? Já teda osobně používám S10+, takže už starší model, ale bezdrátové AA funguje úplně v pohodě (ono taky záleží na tom, kdy tvé auto bylo vyrobeno a jakou jednotku má - očividně ta prvovýroba neměla WiFi modul nebo co a tím pádem bezdr. AA nefungovalo). Vždy se automaticky samo spojí, celkem i rychle naběhne a nemám s ničím problém. Moc mi tedy nedává smysl, proč zrovna nej aktuální model od Samsungu by měl mít nějaké problémy (tím ale neříkám, že to není možné, ostatně nemusíme chodit daleko, když zmíním, že v dnešní době se vydává neodladěný SW všude a ladí se až posléze na koncových uživatelích).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 4. 5. 2022 na 11:56, fandaklara napsal:

Co jsem četl tak s22 ultra se prostě nedokáže spojit s AA ani kabelem ani bezdrátově.

Proto ss ptám jestli ho náhodou někdo nemá pro potvrzení nebo vyvraceni. 

Já mám S22 Ultra přes měsíc a od začátku funguje s AA wireless v O4 v pohodě. Mezitím samsung připravil několik aktualizací, na auto taky něco dorazilo, ale stále šlape dobře. Jsou místa, kde mi AA vypadne, ale to bude nějakým rušením, protože mi tam vypadával pravidelně i signál telefonu. Zajímavé je, že jakmile se mobil připojí přes AA bezdrátovově, funguje tak i v případě připojení kabelem, který využívá jen k nabíjení. 

Předtím jsem měl Note10, který byl ve spojení s AA méně spolehlivý, ale přikládám to tomu, že se více zahříval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě takový tip, po spárování telefonu doporučuji v nastavení telefonu (v autě - aplikace telefon - nastavení) zapnout zvuk HD. Výrazně to zvyšuje kvalitu hovorů, pokud voláte přes LTE či 5G a používá se HD zvuk (u samsungu to je vidět při volání jako ikonka u času hovoru). Nevím proč, ale defaultně to bylo vypnuté, což je škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
On 5/19/2022 at 6:26 PM, fabik263 said:

@ladik1983 Jasný, tady:

IMG_20220519_170748.thumb.jpg.42dd529d240b3c182aadc1bd9d81136f.jpg

IMG_20220519_165923.thumb.jpg.3f0bf7891e33d38fbaa7565995387722.jpg

 

Je to takto OK nebo jsi měl na mysli něco specifického?

Mrkni na můj příspěvek v jiném tématu, posilal jsem tam fotky, jak to vypadá u mě. To tvoje je hodně divné. Jakou máš verzi SW? Máš otevřené přímo Android Auto (MENU -> Android Auto)? V nové verzi SW infotainmentu (1896) totiž přibyl i nový widget, který ti umožňuje připnout AA/Car Play přímo na hlavní obrazovku. Když jsem to zkoušel, vypadalo to hodně podobně jako u tebe, tak proto se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jak to máš zobrazene ty, to jde taky, ale vadí mi vpravo zobrazení další spuštěné aplikace. Když jsou spuštěné jen mapy, tak vpravo svítí hodiny. Mapu roztáhnout přes celý display se mi nepodařilo. Proto jsem použil Widget, přes který je mapa větší (ale zase se hůř ovládá - trochu se seká). V Apple CarPlay se mapa zobrazuje přes celý display. 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím neuděláš nic, infotainment je jen zobrazovač, tedy to, že je AA defaultně rozdělené na 2 aplikace je dané přímo AA na základě velikosti obrazovky, ne infotainmentem samotným.

Nedávno jsem ale četl, že Google chystá pro verzi AA 8.0 nějaké velké grafické změny, tak třeba bude součástí těchto změn i možnost výběru (1 app vs 2 app).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...