Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak díky za info, nechám to zatím přes Widget - lépe se orientuje na mapě. Když se ale připojím přes AA v Kodiaku, tak tam jsou mapy taky přes celou obrazovku... Takže rozdělení obrazovky nebude přímo fce AA...🤔 

Verzi software mám 1803. Aktualizoval jsem to před týdnem, když jsem přebíral auto. Verzi 1896 mi to nenabízí 😢

Editováno: , autor: tomekp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

 Můžete změnit tolik skvělých nastavení a Apple Car play wireless tak stojí za to, že sám o sobě musíte mít možnost přecházet mezi bezdrátovým Apple Carplay a Androidem! Vřele doporučuji tento produkt všem, ať už používáte Apple nebo Android, tato věc kombinuje mnohem více úžasných funkcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 7. 2022 na 9:01, tomekp napsal:

Tak díky za info, nechám to zatím přes Widget - lépe se orientuje na mapě. Když se ale připojím přes AA v Kodiaku, tak tam jsou mapy taky přes celou obrazovku... Takže rozdělení obrazovky nebude přímo fce AA...🤔 

Verzi software mám 1803. Aktualizoval jsem to před týdnem, když jsem přebíral auto. Verzi 1896 mi to nenabízí 😢

Kodiaq má ale jiné DPI a poměr stran LCD, podle toho si AA přepíná režim ve kterém funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 8. 7. 2022 na 15:48, tomekp napsal:

Jak velkou máte aktivní obrazovku po připojení mobilu k Android Auto? Nedaří se mi nikde nastavit, aby to bylo přes celou obrazovku 😐 Apple Car je pěkně přes celou obrazovku 🤔

IMG_20220708_152107.jpg

 

Tohle mi taky dělá a vím čím to je.

 

Je to právě použítím widgetu. Pokud máš na některé z obrazovek v infotaimentu použitý widget "2x3 Smartlink", tak se přímo při spuštění "Android car" objevi pouze tento malý přehled (vypadá přesne jako ten widget jak psal @fabik263).

 

Pokud chces používat zobrazení přes celou obrazovku přímo v "android car" s tím zobrazením Waze a vpravo druhá aplikace (např spotify) tak nemůžeš používat ten widget "2x3 Smartlink" na obrazovce infotaimentu, jinak je to opět jen malé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem dement, ale já to prostě na celou obrazovku dostat neumím. Stále je to jen režim Apka - např Waze na 2/3 a třetiny v pravo, kde je třeba čas, nebo spotify, tak té se zbavit neumím ani náhodou.

Pokud má někdo trpělivot, popište mi prosím, co udělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale úplně na prd. Tady šlo o celoobrazovkový režim zobrazení mapy s navigací a u AA8.2 se píše, že toto VOLITELNÉ se stane minulostí a bude POVINNĚ více oken:

...velký či malý Google Blog
Aplikace Android Auto bude „povinně“ používat režim Split Screen. Na displej se tak v jednu chvíli vejde více podstatných informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
V 27. 9. 2022 na 15:38, Nesh napsal:

Google plánuje doplniť do AA novú feature "coolwalk", to by malo pomôcť, len nikto netuší kedy to bude: https://www.androidpolice.com/android-auto-redesign-more-customizable-apple-carplay/

 

 

Tak už by měl být oficiálně venku, stáhl jsem aktuální verzi, dle čísla verze by měl byt již coolwalk. V autě ale vypadá vše stejně. Zkoušel to někdo další? Funguje vám?

 

"Talking about the version, the Coolwalk UI comes with v8.5.6245." dnes jsem stahoval již v8.5.625214.

 

Btw dle infa co jsem se dočetl, by mapa měla jít opravdu již na celou obrazovku, podobně jako výše přes apple carplay.

 

https://www.svetandroida.cz/android-auto-aktualizace-dostupnost/

 

https://elektrickevozy.cz/clanky/android-auto-coolwalk-je-tu-necekejte-a-stahnete-si-prelomovy-update

 

https://www.ytechb.com/how-to-get-android-auto-coolwalk/

Editováno: , autor: filda88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, filda88 napsal:

"Talking about the version, the Coolwalk UI comes with v8.5.6245." dnes jsem stahoval již v8.5.625214.

 

Vonku už je aj 8.6.6250 z 5.januára

tu

Je nainštalovaná, zatiaľ som v aute neskúšal. 

 

Voľba 'počasie' je aj v tejto verzii. 

Editováno: , autor: Nocturnal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...