Přejít na obsah

Samovolné odemykání


roomster1416V

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti a neví čím by to mohlo být? Už mi to dělá vcelku dlouho a stupňuje se to. Začlo to asi před 2-3 roky, kdy jsem si všimnul, že pouze v zimě, když zavřu řidičové dveře, tak se auto samo zamkne - sem tam, třeba jednou týdně. V létě to úplně přestalo. A další krok byl, že to začlo dělat při vlhkém a mokrém počasí a současný stav je takový, že se mi auto samo zamkne, nebo odemkne klidně za jízdy nebo i během stání - jsem v autě, automaticky zamčené, dojedu na křižovatku a za chvíli cvak a auto je odemčené. Asi to bude nějaký elektronický problém bych tipl - nění to žádným pohybem auta, že se někde něco pomele, protože to dělá skutečně i na místě, kdy auto stojí a vůbec se nemele. Ještě mě napadá a vím, že mikrospínači na pátých dveří mám sem tam vodu - někudy tam teče. Dělalo to už asi u 2 letého auta, kdy jsem to reklamoval, uznali, vyměnili a tím jsem to bral za vyřešené, ale déle jsem zjistil, že asi neřešili kudy se tam dostane voda, ale prostě jen vycvakli a zacvakli nový spínač. Párkrát jsem měl i opravovaný svazek na pátých dveří - 3x, protože denně lezu do kufru tak 20-30x :D Ale i když byl v háji, tak toto to nedělalo. Neví někdo po čem jít? je možný že by to dělal ten mikrospínač? Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...