Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mám jen dříče značky Casio řady Lineage, čili "titan" - co ty už zažily ran od futer, špíny ze zahrady nebo dílny a stále jedou. Sklíčko už není v mint stavu, ale baterka vydržela celých těch 10 let, a jen to. Maj vlastnost, která už u Casia není - maj indikace dne i data. Jiný už bych asi nechtěl, zpocená ruka pod koženým páskem asi nic moc. Navíc běžný pásky okolo 2-500 jsou odpad. Na nákup a nošení luxusních hodinek nemám peníze ani čas (čas LOL) a ani není kam je nosit. Zkusil bych henty chytrý hodinky, ale musel by mi někdo poradit model s kulatým cefierníkem a designem co nejblíž klasickým hodinka s ručičkama (čili tak, aby defualtní zobrazení byly hodinky, ne digitální čas aj.) Prý Samsung něco takovýho má. Využil bych to možná na notifikace, kroky nebo tep vůbec.

 

http://watchesore.com/men/casio/casio-lin-171-7a/

casio-lin-171-7a-1.jpg

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinu hodinek i těch nových mám v nějaký edici dál bych to tu veřejně moc nerozebíral [emoji850][emoji23]

. Vybral jsi pěkný hodinky ! Za mě [emoji106]

Díky [emoji4]

 

Mám jen dříče značky Casio řady Lineage, čili "titan" - co ty už zažily ran od futer, špíny ze zahrady nebo dílny a stále jedou. Sklíčko už není v mint stavu, ale baterka vydržela celých těch 10 let, a jen to. Maj vlastnost, která už u Casia není - maj indikace dne i data. Jiný už bych asi nechtěl, zpocená ruka pod koženým páskem asi nic moc. Navíc běžný pásky okolo 2-500 jsou odpad. Na nákup a nošení luxusních hodinek nemám peníze ani čas (čas lol) a ani není kam je nosit. Zkusil bych henty chytrý hodinky, ale musel by mi někdo poradit model s kulatým cefierníkem a designem co nejblíž klasickým hodinka s ručičkama (čili tak, aby defualtní zobrazení byly hodinky, ne digitální čas aj.) Prý Samsung něco takovýho má. Využil bych to možná na notifikace, kroky nebo tep vůbec.

 

http://watchesore.com/men/casio/casio-lin-171-7a/

casio-lin-171-7a-1.jpg&key=3ea9ae551430be96d9308f4322a6f0a2a256a632c6ab6eff686ec6f43feca3d4

 

Za mě - klasika je klasika. Nikdy jsem na chuť chytrým hodinkám nepřišel a nikdy nepřijdu. Takže radši zůstaň u svých dříčů [emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casio Edifice EFA-121D som si kupil v den svadby, lebo som mal len nejake sportove a k obleku sa nehodili. Musim dat ale vymenit baterku, uz dlho som ich nemal

 

casio-edifice-efa-121d-1avef_22930_198777.thumb.jpg.ab6b30721d35b6c4aa71bd6f67260692.jpg

 

Skoda Motorsport som dostal po vianociach od polovicky a nosim ich denne

 

IMG_20200710_074030.thumb.jpg.513c40d201f4c0028bf762be36b1b7d3.jpg

 

Inteligentne nemam ziadne, mal som kedysi naramok podobny Mi-Band 2, no psovi zachutila nabijacka a novu som doteraz neobjednal. Neviem ci by nejake s displejom u mna vydrzali dlho. Mozno casom nieco od Huawei (GT2?), ale financie minam stale niekde inde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak já jsem na to šel vědecky [emoji23]

Během roku jsem po nějakých 2-3 letech prodal své Breitle (Breitling Navitimer 01), které pro mě před lety byly jakýmsi splněním kultovního snu, no postupem let mě nějak ten komplikovaný design omrzel.

 

Představa byla jasná: Koupit ty IWC Big Pilot.

Jenže jsem pak narazil na tu lehčí titanovou Heritage verzi, která se mi zalíbila natolik, že jsem porostou výměnu s doplatkem kus za kus nakonec zavrhl.

Znejistil mě ale kupující těch Breitlingů, který říkal, že Big Pilotky dříve zkoušel a byly hrozně velké. Protože jsem nechtěl kupovat dočasně obyčejný kousek, který bych pak hned zase prodával a zároveň jsem nechtěl kupovat naslepo za X set tisíc jen proto, abych zjistil, že mi nesedí, šel jsem na to originálně: [emoji3]

 

Koupil jsem si nějaké levné čínské šmejdky (ehm "repliky") za 2.000,- Kč od prodejce z Bazoše, které jsem, s trochou sebezapření, nějakou dobu zkusil nosit, abych zjistil, jak mi sedí.

 

No a zbytek už znáte. Protože seděly, koupil jsem ty, na které jsem si dělal zálusk a teď čekám. Během příštího týdne by měly dorazit [emoji4] Pak vyfotím i porovnání představy o replice vs. předloha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevnímal bych to jako nutnost vlastnit drahé hodinky. U mě je v tom taková menší vášeň jako pro pár dalších věcí v životě, ale nic si tím nehodlám kompenzovat, ani od toho nečekám zázraky - zkrátka chci jen hezké hodinky, které jsem si chtěl koupit.
Takže ať už mají hodnotu Felicie, nebo Rolls-Royce, hlavní je, pokud se ti líbí a vyhovují ti [emoji4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje rádiově řízené Citizeny jdou na vteřinu přesně a zatím maximální spokojenost.CA3020B2-976C-4719-A52F-1EBE043AF1BF.thumb.jpeg.42ebdf467eee1f72afc69963a175583d.jpeg 

 

 A orientuje se ti v tom ciferníku dobře? Na mě už by to bylo asi na "kouknu a vidím" hodně komplikované. [emoji4]

 

 

 

Jelikož jsem patriot, tak podporuji českou výrobu, tj, nejen auta, ale taky hodinky. Mám Prim Orlík 38, kalibr 73, výrobek firmy ELTON (nástupce legendárního PRIMU) z Nového města nad Metují  

OrlikUkr010a.thumb.jpg.0a1bbb8408793b5a63bbbbf5fd167699.jpg

_OrlikUkr024a.thumb.jpg.5eb26d321ce76ed69d541f0ed27b3d06.jpg

 

Kultovní klasika [emoji4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...