Přejít na obsah

Drnčení plastů a pazvuky v interiéru


orinoko.marian

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak dnes uz mame najeto cca 650km a vsimnul jsem si ze na nerovnem asfaltu rezonujou plasty na kaplicce pristroju. Resil to uz tady nekdo? V pondeli zajedu do servisu co na to reknou. Nedela to porad, jen kdyz se auto tochu roztrese na hrbolatem asfaltu. Pokud by to slo spravit bez servisu bylo by to fajn.

Editováno: , autor: orinoko.marian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
V 18. 7. 2020 na 14:56, orinoko.marian napsal:

Tak dnes jsem se rozhodnul pro první reklamaci. Opěrka sedadla řidiče neustale padá. Už mi s tým došla trpělivost. Jsem zvědavý jak se k tomu postaví. Nevím zda se to dá běžné opravit nebo je to na výměnu. 

Zdravím, mohl bych se zeptat, jak jste dopadl s tou opěrkou. Také už mě nebaví při každé jízdě si ji dorovnávat. Mám trochu obavy, aby mě s tím nevyhodili neb nejsem zrovna žádnej hubeňour :-) . Moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, orinoko.marian napsal:

Výměna bez problemu, cca 2 dny, jinak jsem byl asi u nas jedimej co si to nechal vymenit. Zatim to drzi. Jinak prodejce pot rdil ze to maji i u předváděcích vozů.

Zdravím Vás a díky za rychlou reakci,....takže půjdu taktéž reklamovat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...