Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny

Mám možná pro vás už hloupou otázku ohledně aktualizace map v Superbu 3 r.v. 2016 

Zkoušel jsem najet na verzi a dal aktualizace napsalo to že se našla novější dal jsem myslím nahrát a to začalo stahovat aniž bych byl připojený na Wi-Fi ale v autě jsem měl mobil spárovaný s autem tak počítám že to začalo brát data z mobilu nebo se pletu?

A ještě jak dlouhou to bude trvat a dá se to takhle vůbec dělat nebo se mi tam nic nenainstaluje děkuji moc za odpověď mám to chvilku to auto

Můžete i tady odpovědět

kulisekmiroslav@seznam.cz 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 12. 3. 2021 na 18:50, Patrik1971 napsal:

Malo vstupov davas,aky infoteinment mas v aute,cez co si stahoval,z coho.....popis to viac,potom sa Ta da nasmerovat...mapy su vela gb subory,to by si mal rychlo po datach v aute a tahal by si to vecnost...

Najel jsem v autě na mapy-nastaveni- aktualizace - hledat aktualizace- napsalo to že je dostupná kliknul jsem na aktualizovat a začalo stahovat asi ti tato fotka nepomůže co mám za infotejmen

IMG_20210301_100502.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, 

ma niekto rozumny napad ako stiahnem aktualne mapy do PC? Stahuje zo Skoda portalu, vzdy mi to po 15-20% spadne.. Pripojenie mam stabilne bez vypadkov, blbne len ten ich portal.

 

Ako odporucate nahravat mapy? Cez SD (class 10) alebo cez USB/USB-C? Ide o  Superb 3 8/2017 

 

Vdaka

 

edit: tak asi po 20x sa mi konecne podarilo stiahnut cely *.zip subor. Nakoniec som pouzil jDownloader a s nim to islo dokonca.

Editováno: , autor: skdh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Caute,

mam problem s aktualizaci map do meho supa iV (3/20). Mam MIB 3 a infortaiment online, tak jsem se pokusil ho updatovat touhle cestou, ale nenasel jsem vubec zadnou moznost, jak ji takhle udelat. Tak jsem stahl s portalu update a dal na usb. Prvne jsem zkousel USB-A cestu v loketce, ale ta mi to usb vubec nenacetla. Tak jsem zkousel moznost pres usb-c, ale se stejnym vysledkem. 

Nasledne jsem nasel moznost v nastaveni download online v informacich o systemu a tam jsem opet tu polozku "update map" nenasel. A to jsem prosel vsechny polozky v tehle zalozce. Vse bylo prazdne a jen na me koukala cerna obrazovka.

Jen pro upresneni, vse bylo pripojeno k routeru, takze pristup k netu mel.

 

Mate nekdo podobnou zkusenost nebo nevite nekdo jak to rozchodit? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také by mě zajímalo, zda se nějak dají aktualizovat mapy v Superbu po FL přes USB bez návštěvy servisu? Mám obyčejný Superb 9/2020 Style s Amundsenem a po faceliftu už není v přihrádce slot na SD kartu, který dříve sloužil k aktualizaci map...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/16/2021 at 5:01 PM, guest100 said:

iV je tak trochu unikum, zkus tlačítko na stropě, paní ti třeba poradí

Uz to resim se suportem delsi dobu. Ale zajimave je, ze mi davaji rady jak co zkusit, ale vzdy to najdu na MIB 2 a ne na MIB 3. Takze jsem zvedavy, jak to cele dopadne. Predpokladam, ze nakonec budu muset kvuli tomu do servisu :/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím. Prosím o pomoc s aktualizováním map ve Scala (z června 2021), infotainment Amundsen. Aktualizace se mají stahovat přes internet přímo do vozu (tedy NE přes SD kartu; slot v autě není). K internetu se připojuji přes WLAN (hotspot v telefonu). Aktualizaci mně infotainment vůbec nenabízí, i když je již vydaná ta podzimní. Komunikace s podporou dost vázne. Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/26/2021 at 5:39 AM, jarv said:

Zdravím. Prosím o pomoc s aktualizováním map ve Scala (z června 2021), infotainment Amundsen. Aktualizace se mají stahovat přes internet přímo do vozu (tedy NE přes SD kartu; slot v autě není). K internetu se připojuji přes WLAN (hotspot v telefonu). Aktualizaci mně infotainment vůbec nenabízí, i když je již vydaná ta podzimní. Komunikace s podporou dost vázne. Díky za pomoc.

Mám podobný problém na Superbu, ale s Columbusem. Prostě mi novější mapy nenabídne ikdyž na update portálu jsou k dispozici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Krosta napsal:

Koukali jste se ohledně té aktualizace MIB3 na toto PDF dostupné na update portálu?

https://updateportal.skoda-auto.com/Download/Map-updates-mib3.pdf

Můžete aktualizaci normálně stáhnout, jako tomu bylo u MIB2, akorát se to aktualizuje přes USB (tak šlo i aktualizovat mapy na MIB2 mimochodem).

Díky za pomoc. Problém s tím linkem je, že nabízí právě ten soubor mib3.pdf (návod) a nikoli adresář se soubory map. Tudy asi pro mne cesta nevede. Podpora ze Škodovky mlčí, ač jsem jim tam poslal skeny. Ještě jednou díky za pomoc, přesunuji se do sekce "Scala".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro doplnění (u Scaly, jak tu již bylo psáno, to teda asi neplatí), ale když je v autě Columbus MIB3 a zadám tam VIN, tak mi to ukáže možnost stažení map na sd kartu (USB) a mohu aktualizovat offline. Vyzkoušel jsem to dle nějakého inzerovaného Superba FL s MIB3 rádiem. Odkaz mi to vyhodilo tento: https://infotainment-cdn.skoda-auto.com/base/maps/OI_P65_EU_202125_Offline_Update.zip

Což, jak název odpovídá, je offline aktualizace pro rádio MIB3, ale tedy verze 25/2021

 

Pro Amundsen to tedy neplatí, to jsem také zkoušel i v případě Superba s MIB3 Amundsen. (A Scala má nejvyšší model tuším jen Amundsen, takže proto to nejde ani u ní)

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...