Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

ahoj, 

mne sa aktualizacia zacne nahravat tiez hned, a ked aj skoncim jazdu dokonci sa pri vypnutem motoru.

ja mam este jeden postreh, ze ked mapy rozbalim nativne ve WIN, tak mi to taky neslo. musel sem je rozbalit 7zip...

@petre70 ak si z okolia Brna, tak mozme skusit moju kartu. 

taky sem aktualizoval v utery tento tyden. mapy budou stejne ak mas columbus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, petre70 napsal:

Mohu poprosit o radu jak aktualizovat mapy? Ať dělám cokoli po vložení SD do slotu 1 nebo 2 systém napíše hlášku ve smyslu "je k dispozici nová aktualizace systému", ale aktualizace se nespustí. Pokračuji tedy do navigace verze map a kliknu manuálně na aktualizace z usb/sd. Hláška hledá se aktualizace se už nezmění do uspání auta nebo manuálním shození. 

Můj postup - stažení map podle vin na oficiálních stránkách - 1. formátováni sd karty 64Gb na FAT32 přes program FAT32 Format - rozbalení souborů na kartu - vloženi do sd slotu auta. 

2. formátování karty 128Gb na exFat a dále postup stejný. 

Výsledek bez aktualizace. 

Jenom doplním, že bohužel přes online aktualizaci to píše, že není nová verze k dispozici.

 

 

Je možné, že sťahuješ nesprávnu verziu máp pre inú verziu MIB? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec chlapáci, někdo, kdo jste již aktualizoval na Columbovi MiB 2.5 na mapy 45/2023 a měl před tím 22/2023? Našlo vám to něco nového?

Ptám se proto, že jsem stáhl podle VIN 45/2023 a  vůbec nic k aktualizaci mi to nenabízí a každé země mám 0.

Tak nevím, zda je to chyba při stahování nebo rozbalovaní (rozbaloval jsem v 7zip).

Kdykoliv před tím jsem dal aktualizovat z SD karty a za půl hodiny bylo hotovo. Tentokrát mě to právě aktualizaci vůbec nenabídlo, proto ten dotaz.

Děkuji za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, treba ja ... prehraly se všechny mapy na verzi 2024. trva to snad hodinu ...

stahoval jsem dle VIN tak, jak pises.

 

kdybys mel chybu ve stazeni, nerozbalis to.

aktualizuju z USB 

z menu pres navigace, nastaveni, verze (nebo tak neco)

 

na root karty nebo usb patri ty adresare mib1, mib2 apod ..

tentokrát je to zabalene jinak v jeste jednom adresari (skoda_all_in_one) ... 

 

rozbaloval jsem v total commanderu ... :) 

 

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, dávám do rootu karty pouze adresáře mib1, mib2 a metainfo2.txt. Aktualizuji z Menu - Navigace atd. To vše funguje, načte se metainfo, ale potom je tlačítko Zahájit zašedlé, jakoby k aktualizaci nic nebylo. To se mi právě nikdy před tím nestalo a Zahájit bylo vždy aktivní.

Zkusím tedy dnes ještě nahrát mapy na usb místo na kartu, jestli by se něco změnilo.

 

edit: tak po zkopírování map na usb vše proběhlo na první pokus a aktualizace hotová za 40 minut 🙂

Editováno: , autor: scorpiczech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jen se tak zeptám, je tu někdo s Amundsenem mib 2.5, kdo má nové (opravdu nové) mapy z KT45/23? Když jsem to po novém roce stahoval, byla to furt stejná verze jako 22KT. Navíc na briskoda fóru nic furt není a rozjeli tam teorii, jestli VW, ŠA, Seat neukončili podporu pro mib 2.5... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsou tohle nejnovější navigační data a soft , v servise při předání auta mi tvrdili že nahrávali nové mapy. Auto vyrobeno loni koncem listopadu, koupeno ketos začátkem ledna.

Postnete sem  posím vaší obrazovku když máte novější verzi. Díky 

IMG_20240202_051018.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...