Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pokud se nepletu, tak to je MIB2.5, tzn. že tam aktualizace vycházejí 2x ročně (25 a 45 týden), ale je fakt, že nikdy jsem v autě tu online aktualizaci ani nezkoušel vyvolat (vždy jsem prováděl aktualizaci jen skrze SD kartu), takže možná se pletu a opravdu tam online jsou dostupné nějaké další aktualizace, ale divil bych se. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skrze aktualizace online pro vozy, ve kterých není OCU3 (tedy také MIB3) nefungovaly aktualizace pro nic jiného, než mapy, ale to neznamená, že ty ostatní jednotky ve voze ještě nemohly mít nějaké aktualizace a jelikož jejich aktualizace bez diagnostiky nelze, tak to ani není dostupné na update portále. :) 

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zkoušel jsem taky aktualizovat online (přes hotspot, nově mám vloženou sim kartu s daty). A nic. Aktualizaci úspěšně vyhledá, dám stáhnout, ale hodí mi to chybovou hlášku. Pak je jen zobrazena hláška, cos tu dával ty. A nic. Povolení používání dat mám. Myslel jsem, že to je chyba u mě.

  • Díky 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

V návodu je napsáno toto
"Insert the USB Flash Disc into the proper connector in the front part of the car. The vehicle uses the data on the USB disc while driving to update the required map regions. For proper updating, we recommend to leave the USB Flash Disc plugged into the vehicle connector each time you drive."

Jinými slovy to chápu tak, vložit to tam a ono to někdy dojede :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Škoda-update zadáš svoje VIN a vypíše ti, že zober flash disk..., skopíruj... zasuň do predného USB-C portu. Mne sa neudialo ani po 2 týždňoch nič. Rovnaký problém som našiel na nemeckej skodacommunity.de, ale hneď aj s riešením. Od kúpy auta som mal SW 0270 a verziu máp 20.9. V servise mi prehrali software na verziu 0276 a aktualizácia máp prebehla rádovo v hodinách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...