Přejít na obsah

OEM navigace/rádio pro SIII?


Doporučené příspěvky

Dobrý den, nemá někdo ze zdějších expertů doporučení na vyzkoušenou OEM navigaci/rádio pro SIII? Mám 1,5 Style+ MR2019 preFL s původním Swingem, který sice hraje dobře, ale nějakou navigaci s větším displejem bych užil. Když čtu, jak je náročné najít dlouhodobě stabilní kombinaci tlf-auto pro Smartlink, raději bych těch ca 6tKč pustil do nějaké androidí OEM navigace/rádia. Rád bych něco s rámečkem pro SIII, aby se rádio nemuselo montovat pomocí leukoplasti...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na objednávce je rádio Swing ;-) (3V0 3V0035871C), má po stranách 2x4 tlačítka, popsaná jsou vždy jen tři horní (vlevo Radio, Media, Phone, vpravo Setup, App, Car). Displej je dost malý (asi jako u mobilu) a  Smartlink to uvolněný nemá, ten bych stejně musel kupovat. Nebyla to konfigurace pro CZ. Takže kupovat Smartlink, šachovat s kabelem a vidět pak (možná, snad :-) na rádiu přes AA stejně velkou mapu jako na mobilu, není z pohledu komfortu žádný progres...

 

Editováno: , autor: mba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Patrik1971 napsal:

Android auto ju sucastou balika smartlink,v ktorom je aj uz mrtvy mirrorlink,takze akykolvek modernejsi telefon s android a ficis.Pri verzii telefonu s android 10 ho v telefone mas uz predinstalovany,inak vpohode stiahnes z apkacka.

 

Ale ja zadnou moznost na columbusu na AA nemam. Auto je 4/2015 tak ze to nejspis nema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem aktivovat smartlink na swingu v autorizovaném servisu.

Nejde to (údajně) přestože to na displeji píše tu hlášku o aktivaci po stisknuti tlačítka APP.

Řešení je vyměnit swing za vyšší model infotainmentu za superbu který smartlink umí.

ale taková výměna přijde na 1400€ a musí se rozvrtat palubní deska do čehož se mi nechce jit.

Taky jsem hledal nějaké android rádia ale je to hodně kompromisní reseni z mého pohledu (design, výkon a zastaralé verze androidu)

a napojení na systémy vozidla nebude optimální jako u origo infotainmentu.

Takže jezdím jakoze ve vlajkové lodi s mobilem s navigaci na palubní desce jak za starých časů protože jsem uvěřil tomu že si v superbu připojím mobil k infotainmentu.

Editováno: , autor: Medved09
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

procetl jsem tady temata ohledne dodatecne aktivace smartlinku (Octavia, Fabia, Rapid) takze je to podobna story jako u te F3

blby je, ze u Superbu byl smartlink (v roce 2019) inzerovan jako soucast zakladni vybavy takze jsem to prakticky uz zaplatil v cene vozu.

V konfiguratoru to ani neslo vybrat jako doplnek (jinak bych si to priplatil).

Vyssi model infotainmentu jsem nechtel, protoze vestavena navigace je z meho pohledu zaostala

a od te doby co nepodporuje mapy od googlu je pro me mrtva.

Autorizovany servis se snazil o aktivaci funkce smartlink, dokonce objednal i nejaky aktivacni kod za 5tis ale aktivace byla neuspesna.

Ze si to muzu zkusit v jinem servise jestli chci ale stejne to nepujde aktivovat.

Nakonec od toho dal servis ruce pryc at si to vyresim s infolinkou.

Infolinka me odkazala s resenim problemu zpatky na servis, ze prej ma vsechny potrebne informace k dispozici :D

Nevim jestli je to technicky problem nebo se jim to nechce/nevyplati resit, zakaznik uz prachy za auto zaplatil tak co...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...