Přejít na obsah

Infotainment Columbus 10


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Take jsem v soku ze suto za 800tis nema slot na SD kartu. To je dileny. Nekdo pise ze je Spotify. Tzn reklamy a nebo platit a pak platit za data. Nechapu. Na SD kartu si dam  svoji hudbu prevedenou na mp3 z legalne koupenych CD. To je hrozna doba . Nejraci bych jim tu OCT 4 vratil!

  • Pozitivní 4
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obracím se sem s dotazem:

V nabídce při konfiguraci rádia se mi nabízí možnost výběru Web rádia, ale tato položka nejde potvrdit (viz obrázek).

Má někdo Web rádio funkční?

560751159_Webovrdio.thumb.png.ea9d47a5efc9b7389c5c0255d1cf7a52.png

Datové připojení a vše ostatní je plně funkční, jen tato položka mi nejde. Samozřejmě vím, že si mohu cokoliv i rádia pouštět přes mobil, ale chtěl bych mít Web rádia v předvolbách.

Díky za případné info.

Jinak pro posluchače DAB rádia a nové stanice "Hlas Prahy" připojuji ikonu ke stažení do rádia.

 

Hlas_Prahy.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, jsem asi tupej, ale jak na infotainmentu Columbus posunu skladbu jinak než držením tlačítka na volantu? Mám na mysli takový ten slider co byl v předchozích verzích. Příklad, dlouhá skladba z USB disku, dlouhá třeba hodinu ( Cimrmani ), chci to posunout, v Supovi 2 i 3 jsem měl možnost potáhnout prstem slider a bylo. Jak to udělám tady? Pls help, v manuálu píšou "Posun v titulu je možný také tahem prstu na časové ose.".. Nevím kdo ty návody píše, ale co tím chtěl básník říct? Pro info, obrazovka infotainmentu je nastavena v základním, továrním vzhledu. Dá se to někde přes ty widgety? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...