Přejít na obsah

Polep zrcátek


Emblacker

Doporučené příspěvky

před 12 minutami, LiveBomb napsal:

Bacha, ten part number od @miklisek je na FAbii / Rabid, NE na SuperB.

Btw. proč to chcete dávat na černo když to je jeden z hlavních vizuálních znaků základní výbavy?

černou lesklou mají jen Sport line verze a upřímě se mi to líbí mnohem víc...

BTW Miklisek,nemáš číslo sady i na Sub 3?

 

Editováno: , autor: Emblacker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jo, ona je to sekce Sup3, v mobilu nv prohlížeči to není vidět. Já viděl Marta a z F3, tak jsem automaticky řešil Fabku... ?

Číslo bohužel nemám, podobná sada pro Supa asi nebude. Jinak měl jsem i nabídku na lakování za 600kč/kus, což docela jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, miklisek napsal:

A jo, ona je to sekce Sup3, v mobilu nv prohlížeči to není vidět. Já viděl Marta a z F3, tak jsem automaticky řešil Fabku... ?

Číslo bohužel nemám, podobná sada pro Supa asi nebude. Jinak měl jsem i nabídku na lakování za 600kč/kus, což docela jde.

Našel jsem na netu už nalakované,nové za 2100,- tak že 600,- za kus vyjde pořád o "dost" levněji.Odkud máš lakýrníka? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, LiveBomb napsal:

Bacha, ten part number od @miklisek je na FAbii / Rabid, NE na SuperB.

Btw. proč to chcete dávat na černo když to je jeden z hlavních vizuálních znaků základní výbavy?

 

Tak třeba Fabia Junior a první Octavia Scout má taky shodnou barvu nárazníků, pokud se nepletu. Kruh se uzavírá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.obautodily.cz/skoda-superb-iii-dekorativni-kryty-zrcatek-omtec-sportline-cerne-metalicke-12230cz3359/
 

koupil jsem si od nich a fakt super kvalita. Akorát jsem si je nechal vyměnit ve škodovce.Netroufal jsem si je sám vyměnit kvůli skla zrcátek.je to drahá blbost... 300 kč stála výměna.

C9D16F9D-B535-4587-8509-7A3CEB04AF3F.jpeg

F35C85C5-F7AE-4577-BE04-EB528C619BF1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...