Přejít na obsah

Búchanie na prednej náprave


mufi

Doporučené příspěvky

Zdravím,

včera mi začalo niečo búchať na prednej náprave. Pokiaľ motor ťahá, búchanie nepočuť. Ale akonáhle pustím plyn- otáčky idú dole a vtedy začnú dosť výrazné búchance (povedal by som že bližšie k vodičovej strane). Nepomôže ani zaradenie neutrálu, ani zmačknutie spojky. Nemáte niekto tušenie čo by to mohlo byť? Auto má 225000km, nič okrem rozvodov nebolo menené...

 

Vďaka

Editováno: , autor: mufi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

ja mam zas jinej problem když jedu pomalu nebo presneji když vyjizdim z parkoviste a mam mirne zatoceny kola na pravo tak slysim bochnutí prijde mi to u spolujezce něco jako doraz vule aleje tam toho hodne co to muze byt vymezovaci tyc nebo tyc rizeni projevilo se mi to při mrazech co ted bylykdyz jedu rovne tak nic neboucha a normalni rychlost tak při zatoceni take nic jen když jedu krokem a mirnem zatoceni uz jste se stim někdo setkal poradte prosim 2,0 RS TSI 162kw rok 2015/16 78 tisíc najeto ted momentalne to nemam kde zvednout a udelat kontrolu, a deje se to když přes něco jedete malinky schudek nebo nerovnost silnice na rovine to nedela vůbec 

Editováno: , autor: Yodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...