Přejít na obsah

Konektivita Iphone 11 PRO


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám podobný problém s fungováním i11pro s columbusem rv 2016 Pokud mám v autě aktivovanou datovou simku, sdílená simka data - nemá vliv vypnutý nebo zapnutý hotspot, spojení s Bluetooth telefonem proběhne, ale pak columbus zamrzne a telefon na něm nejde ovládat. V opačném případě, kdy simku nezamačknu, funguje Bluetooth mobilní spojení bez problémů... Prosím o radu, ne doporučení datovou simku nepoužívat. Dříve s androidem bez problémů. Telefon byl současně spojený přes Bluetooth, ovládání fungovalo jak mělo, a zároveň WiFi v telefonu běžela na hotspotu vytvořeném v autě. Diky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po hodně dlouhém zkoumání a dohadování se.  Jsem vydedukoval, že za problémem je Apple.  Jediní kdo se mi byli schopni oficiálně vyjádřit byla Škodovka.  Apple o tomto problému ví sami to přiznali JEN po telefonu.  Písemné vyjádření nepřipadá v úvahu.  
V září by měl vyjít IOS 14.  Tak uvidíme čím se inženýři od Applu ukážou.  Každopádně u mě Apple hodně klesl. Hlavně tím, že Se tomu neumí postavit čelem a přiznat oficiálně chybu.  Hold mají z ČR malého trhu tak leda prdel. Kdyby se to stalo v USA tak by na nich nějaký amík vysoudil majlant.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, mám Superb r 2016 s Columbusem a iPhone SE2.

Od prvního spárování jsem měl problémy s průběhem hovorů přes Columbus. Po ukončení hovoru se mi na obrazovce pořád zobrazovalo, že je hovor aktivní a nešel ukončit (přitom na telefonu byl ukončený). Díky tomu nefungovalo rádio nebo media a nešel přijmout další hovor. 

Nepomohla ani aktualizace SW auta v autorizovaném servise.

Problém vyřešila až aktualizace iPhonu na beta verzi iOS 14.

 

Díky za radu! Řeším to už asi 3 měsíce a až doteď jsem toto téma na žádném fóru nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

mám Superba 2019, Style Plus s Columbusem. Telefon Iphone 11, Ios 13.5. Vyzvánění telefonu se automaticky po každém spárování zesílí na maximum. Když to auta nastoupím 10x denně je to celkem otrava, pokaždé ho zeslabovat na "normální" hodnotu.

 

Nemá někdo podobnou zkušenost?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, bohužel upgrade na iOS 14.2 nepomohl. Když se během jízdy netelefonuje, je to ok. Ale jak dojde zpráva nebo proběhne hovor, hlasitost vyzvánění opět vylítne...Teď půjdu asi vyzkoušet starýho samsunga a stahyho iphone 6...ještě zkusím svůj iphone 11 pichnout do jinýho auta...

 

Nemá někdo jiný nápad?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady někdo řešil. Dělalo mi to taky. Vyřešeno tím, že se v iPhonu v Nastavení/Zvuky a haptika zablokuje funkce Měnit tlačítky u Zvonění. Ten infotainment to dělá proto, že se snaží zvýšit hlasitost médií telefonu na maximum pro Bluetooth přehrávání hudby. A zvýší tím hlasitost všeho, když je tahle funkce povolená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 11. 2020 na 17:27, achmed69 napsal:

Ach jo, bohužel upgrade na iOS 14.2 nepomohl. Když se během jízdy netelefonuje, je to ok. Ale jak dojde zpráva nebo proběhne hovor, hlasitost vyzvánění opět vylítne...Teď půjdu asi vyzkoušet starýho samsunga a stahyho iphone 6...ještě zkusím svůj iphone 11 pichnout do jinýho auta...

 

Nemá někdo jiný nápad?

 

 

Mas pravdu, dela mi to taky porad. iPhone 12 Pro, iOS 14.2. Zkusim to s tim menenim tlacitky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...