Přejít na obsah

Schéma zapojeni ŘJ tažného zařízení Superb III


Aleš Lehký

Doporučené příspěvky

Poptavam schéma zapojeni originálního tažného zařízení SIII Combi konkrétně konektoru červené barvy zapojeneho do portu “D” Řidici jednotky 5Q0 907 383N. Kabelový svazek tažného č.3V0971541 konektor č.6R0972930A (obrázek ŘJ dopojeni konektory je pouze pro náhled číslo je jiné)

    Díky Ales

4423CFAF-21BC-4E68-9980-016676DEB3BE.jpeg

35DDEB62-41D9-4BD7-B6B4-41B7DDECF615.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším to tak, že když nemám nikoho kdo by mi normálně poskytl schéma, když má k němu přístup a kvůli jednomu schématu se registrovat a platit poplatek do Ervinu nehodlám, tak si třeba na Sauto, nebo někde jinde najdu VIN auta, které má tažné, nebo to co potřebuji z výroby (jednoduše řečeno), zajdu do ŠA kde jezdím na servis, požádám technika, aby mi podle toho vin našel a vyjel schéma, které potřebuji. Nikdy se mi zatím nestalo, že by mi to neudělal, pravdou je, že tam nechodím s denní či týdenní pravidelnosti, ale občas potřebuji a ani to není žádný můj známy.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Schéma zapojeni ŘJ tažného zařízení Superb III
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...