Přejít na obsah

Octavia 2 2010 Motor 1.2 TSI vrčení něčeho u palivového filtru


Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám takový problém na své octávce. Vzadu na pravé straně u zadního kola, v místě kde se nachází palivový filtr se zdá že tento filtr vrčí. Nevím teda jestli je to vůbec možné nebo to vrčí něco jiného a jenom se to tak jeví. Nicméně k problému. Po nastartování a klesnutí otáček začne vrnění které se hrozně rozléhá do kabiny. Podotýkám, že vrnění se projevuje jen pokud stojím a mám zařazenou rychlost nebo volnoběh a nepřidávám plyn. Pokud plyn přidám vrčení zmizí. Ani při jízdě se vrčení neprojevuje. Věděl by náhodou čím by to mohlo být jestli je to opravdu jen filtr nebo něco jiného ? Vrčení se hrozně rozléhá do kabiny a je to nepříjemné.

 

Dolů ještě posílám videa které by mohli věc osvětlit více.

Díky moc za každou radu.

 

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Pawouk napsal:

Svého času tyto zvuky vydávaly palivové filtry firmy UFI, je v nich nějaký kuličkový ventil a ten takto drnčí. Měnily se za jiné od jiného výrobce (mám pocit, že MANN).

Díky Pawouku, právě tenhle palivový filtr tam je. Takže možná to je přece jen ten filtr. Ono totiž na problém s čerpadlem mě nesedí, že nemám vůbec žádné potíže se startem ani výkonem a auto ani necuká. Pouze se to projevuje ve volnoběhu tímto zvukem co jde slyšet na videu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...