Přejít na obsah

Výměna PDC - přední nárazník.


auckland

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

mám nejspíše vadný jeden PDC snímač na předním nárazníku (Superb 2), ten blíže k SPZ. Signalizuje stále překážku - i vizuálně na Boleru.

 

Dostanu se nějakým fíglem ke snímači, bez sundání nárazníku? Co jsem včera koukal, tak spodem i přes mlhovku to moc nejde, snímač (respektive skoro celý předek nárazníku), je ještě v nějakém "polystyrenu"...

 

Máte zkušenosti, jak jednoduše vyndat a vyměnit kus za kus?

 

Díky za každou radu a pokud to tady je, omlouvám se ,ale nenašel jsem... :)

 

David.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak po výměně vadného čidla, začala zlobit čidla 3 (včetně vyměněného)...zatím jsem to nepřipojil na diagnostiku, ale i tak napadá vás někoho, proč? Doplním, že před autem není žádná překážka a stejnak to takhle signalizuje...Nebo je zapotřebí nějak nakódovat, případně jen vymazat sporadické chyby?

 

 

Editováno: , autor: auckland
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to bude znít blbě, ale zkus ty čidla pořádně očistit... mně takhle blbnulo jedno čidlo a zjistil jsem (nechápu, jak se to tam dostalo), že do té miniaturní mezirky v plastu čidla trčel psí chlup.... očistil jsem, a bylo po problému... 

Přeju ti, aby to u tebe bylo jen něco podobného :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...