Přejít na obsah

Nažloutlá led ve předním světlometu


FilipFF

Doporučené příspěvky

Zdravim, setkal se z vás někdo s tím, že vám svítil jeden ten led pruh na předním světlometu jakoby trochu do žluta a druhý svítí normálně bíle ?  Očividně byl jeden světlomet vyměněn za nový, takže druhý je takový vysviceny a vůbec to k sobě nesedí.. nejvice to jde vidět za denního svícení kdy ty ledky nejvíce zářejí a hlavně z větší vzdáleností .. nevíte náhodou jestli se dá nějak vyměnit jenom ten led pruh nebo nějaké jiné řešení kromě výměny celého světlometu?  Nechce se mi totiž dávat x tisíc za novy světlomet :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo melo to nejakej tukanec na pravou stranu, ale tam to právě svítí krásně bíle, protože je tam nový světlomet.. ale u řidiče zůstal ten starý,  takže tam je prostě mezi nima vidět rozdíl barvy. Rok výroby je 2016.

Koukám,  ze nový stojí cca 15k.. no nevím,  hold asi budu muset něco nešetřit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně to samé, po srážce se srnou mi měnili mimo jiné i světlo a tam je při delším pozorování poznat rozdíl v teplotě LED - starší světlo je více do žluta. Vyřešit lze jen výměnou kus za kus, světla ale jinak fungují zcela bezproblémově, takže to neřeším

Editováno: , autor: Robosek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...