Přejít na obsah

BT streaming během připojení Android Auto


Doporučené příspěvky

Máte prosím někdo zkušenost se zprovozněním BT streamu přes tlačítko Media a pak BT , když máte spojený telefon přes USB kabel a BT oboje pro Android Auto ? Mám Amundsen MIB2 a toto nemůžu rozjet. Android Auto šlape , stejně tak aplikace v něm, ale pokud k němu chci ještě poslouchat něco jiného ( v mém případě stažené kurzy v audio formátu) tak mi při pokusu Media spojit přes BT píše Amundsen že další připojení již není možné kvůli propojenému Android Auto.  Telefon mám Galaxy S10. 

Editováno: , autor: avus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne na F3 počas každého pripájania k AA vypisuje hlášku, že mobil nie je možné naďalej používať ako Media (BT/USB). Predpokladám, že to bude rovnaké pre všetky škodovky. Nemôžeš tie kurzy počúvať cez nejakú AA aplikáciu? Predpokladám, že VLC by dokázal prehrať audio súbory uložené v mobile aj cez AA.. ale nikdy som také neskúšal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...