Přejít na obsah

telematické zariadenie


Stan-m

Doporučené příspěvky

Zdravim pani , chcem sa opytat,ci ma niekto zvas isntalovane telematicke zariadenie?Poistovna mi to chce naistalovat do auta ako sos partnera ale nejak sa mi to nezda.

tak preto sa pytam,ci je to vacsi zasah do auta alebo nie a ci to ma vobec zmysel alebot o je skor na sledovanie mna a stylu jazdy a podla toho oni mozu vyhodnotit moje buducu poistku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30 minutes ago, Patrik1971 said:

Poistovna chce instalovat?Moze max odporucit okruh odporucaneho zabezpecenia,ale inak nic.To nieje tvoje auto,to je firemne?

nie ,to je moje auto ale sucast havarijneho poistenia bolo aj toto zariadenie aj ked si myslim ,ze sos call ma auto same o sebe.

Editováno: , autor: Stan-m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepsal, ze mu to nekdo nuti. U nas to predstavila napr. Uniqa uz nekdy roku 2017. Jmenuje se to Safeline a hlavni smysl je zpoplatneni pojisteni dle najezdu. Zaroven to "hlida" auto, ma to narazove cidlo apod. Nainstaluje se krabicka, zakaznik si nevybira.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pani z poistovni mi to dala ako sucast pripoisteni,ze dame sos partner.. a vsak ked som  sa  vtom viac hrabal na siel som toto https://www.generali.sk/pre-obcanov/poistenie-auta/sos-partner/najcastejsie-otazky-a-odpovede/

z tychto bodov mi to vyslo ako zbytocna vec ktora je na prednom skle a berem bateriu. Auto mi to nijak nezabezpeci proti kradezi ... lokalizaciu  mi ukaze aj GPS v aute bez tohoto .

Takze moj osobny nazor je ,ze ej to skor len an to aby poistovna si vedela spatne pozret styl mojej jazdy ,ci nahodou som nejazdil rychlo.(moja osobna domienka) a preto som to sem dala chcel som sa opytat ,ci NEMA NIEKTO Z VAS SNIECIM PODONYM SKUSENOSTI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Minule som sa bavil s kamosom a povedal, ze ma tusim od Generali takuto krabicku. Ukazoval mi, ze si vie pozerat historiu jazd, stav auta a podobne a potom dostava nejake hodnotenie na zaklade nejakych parametrov. Ma to v ramci havarijneho poistenia a vravel, ze je to za priplatok. To, ci sa to zohladnuje v cene poistenia, neviem. Kedze je tam nejake hodnotenie, tak to bude dost pravdepodobne, ale zas na druhej strane, preco by mi zvysovali cenu, ked si za tento doplnok vlastne priplacam...

 

edit: vlastne to je toto, o com hovoris. Este to ma aj funkciu e-call v pripade nehody ako maju uz nove auta z vyroby.

Editováno: , autor: misor1994
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...