Přejít na obsah

Opierka ruky na dverach


naschd

Doporučené příspěvky

Ahojte , 
Chcem sa spytat ci niekto nahoodu neriesil ci je mozne vymenit , alebo aspon dat dole - a ako , opierku ruky na dverach , textilnu ... v zadu mam plastovu :D (verzia ambition) elektricke okna v predu svihadla vzadu . 
Po 4 rokoch kedze ruku mam pocas jazdy opretu na opierke dveri a drzim volant je celkom "vybyvana" proste zacina sediviet ... a nepaci sa mi to ze to vypada proste otrasne na inak v celku zachovalom aute (nieje to cukrik :D :) ) len toto je tam take jak past na oko. 
Ta latka je proste uz vydrata po cca 110tkm tak som rozmyslal ako to fixnut ak sa to neda kupit a vymenit. Eventuelne by som tam dal normalnu kozu asi aj kedze to ma kozenny paket nebolo a by to nejake gycove ... 

Vdaka ak dakto mate skusenosti !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ja som si na tú opierku objednal z Číny ďalšiu opierku, najma kôli tomu že tá pôvodná je omnoho nižšie ako na F1, a hrozne ma bolela ruka keď som mal na nej dlhšie lakeť, na F1 bola o cca 10cm vyššie a bolo to oveľa pohodlnejšie. Mám ju už asi mesiac, a bolesť ruky je preč, lakeť mám položený vyššie a aj omnoho pohodlnejšie sa drží volant ľavou rukou....

Editováno: , autor: juraj79m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Martab napsal:

Vypadá to fakt, s promminutím, otřesně. Ale tady nejde o vzhled ale o funkci, a pokud ti to plní, to co jsi od toho chtěl, potom palec nahoru. Mě spíš na té originální opěrce vadí, že optoti té v FI je docela tvrdá :/

Mne vadilo že je o dosť nižšie ako v F1, a hrozne ma bolelo rameno ked som mal na nej dlhšie lakeť.  Teraz je bolesť preč.  Niekomu to možno nevadí, ma inu dlžku a tvar ruky. Radšej nech to vyzera otrasne, ale žiadna bolesť, ako naopak :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...