Přejít na obsah

Dodělání nového klíče kessy


33paja33

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám dotaz koupil jsem si superb rok výroby 2017 2.0Tdi 140kw pouze s jedním klíčem. Teď chci dodělat klíč nový ale ptám se:

- umí někdo kromě škoda auto(Ferda25, Crosby atd.)

- mám možnost sehnat starší klíč umí někdo dokodovat třeba i autorizák nebo jde to vůbec?

 

díky za radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@GrayWolf no protože tohle je cena za klíč na Fabii s kessy, tak by mě zajímalo, jestli může být dražší než na Superba nebo jestli s náma vyjebali :D

 

Snímek obrazovky 2020-08-20 v 23.49.27.png

 

@33paja33 tyhle nové klíče nemůžeš sehnat starší, musí je dodávat autorizák ke konkrétnímu autu, už jenom proto, že obsahují nouzový kovový klíč do dveří kdyby nefungovalo kessy a ze staršího klíče z jiného auta ti logicky ta kovová část nebude pasovat do zámku

 

Editováno: , autor: Plzeňáček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

@Plzeňáček@GrayWolf Doba pokročila. Dá se vzít univerzální klíč, klidně v designu klasického S3 MQB klíče https://autel.com/us/product/maxiim-ikey-ikeyvw3t/

Ten se pak naprogramuje na konkrétní auto. Tzn. na konkrétní frekvenci a modulaci dálkového ovládání a konkrétní typ imobilizéru (transpondéru).

Pak se z něj musí programátorem udělat tzv. Dealer Key (to je to, co doputuje z fabriky k prodejci - dealer key je již svázaný s konkrétním imobilizérem) a následně naučit (všechny) klíče - spárovat s autem. Opět pomocí nějakého IMMO nástroje.

Součástí toho klíče je i planžeta. Ta se musí nechat vyříznout někde u zámečníka, pokud tedy člověk doma nevlastní frézu na výrobu autoklíčů. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...