Přejít na obsah

Lakovanie auta


Akaros

Doporučené příspěvky

Zdravim superbaci,

 

V servise mi davali na auto novy predny naraznik a spolujazdcov predny blatnik.

Vraj pristrek smerom na plech(povodny vodicov blatnik) robit nemusia podla Škoda postupu.

 

Vidite ten rozdiel vo farbe medzi naraznikom a blatnikom na vodicovej strane ? 

Pride mi to ako ina farba, nie len ako rozdielny material plast/kov.

Kedze na druhej strane lakovali aj blatnik tam je uplne rovnaka farba naraznika aj blatnika bez prechodu.

 

Co si o tom myslite ? Je to vramci normy Škoda ? Alebo nekvalitne urobena praca ?

 

IMG_5476.jpgIMG_5475.jpgIMG_5474.jpgIMG_5477.jpgIMG_5478.PNG

 

IMG_5479.jpg

Editováno: , autor: Akaros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tedy rozdílný přejde ten pravý přední blatník než že by jinou barvu měla kapota a měněný nárazník. Na levé mi to přijde OK úplně celé.

Ten pravý blatník má mírně jiný odstín i na fotce "původní nárazník".

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Akaros

Vidím na fotkách a videu 4 díly. Pokud barva kapoty odpovídá zbytku auta tak z mého pohledu má blbou barvu ten pravý blatník. Pokud zbytek auta je barevně shodný s pravým blatníkem tak nesedí kapota, nárazník a levý blatník.

 

@Stanson

To si nemyslím, ty linie změny odstínu jsou celkem dost patrný přesně podle blatníku. Na detailu je to celkem dobře vidět. Je otázka, jak vypadá zbytek auta - ten je na videu bohužel ve stínu a z dálky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...