Přejít na obsah

Obdelníček vyřízlý v koberci


thejohndoe

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám sedadlo poměrně vzadu (tak ve dvou třetinách posuvu) a kromě nesmyslně krátké gumové rohožky na jejíž okraj často šlápnu mě vadí v podlaze vyříznutý obdélníček viz fotka. Už po dvou tisících km se obdélníček uvolnil a koberec kolem se začíná zvedat. Je to velmi nevzhledné. 

 

Nevíte někdo k čemu to tam vlastně je a jestli existuje nějaký plastový díl z vyšší výbavy co bych tam dal aby to zakryl?

 

Předem dík John

IMG_20200819_081526.jpg

Editováno: , autor: thejohndoe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Boleslavák napsal:

Nevzhledné je spíše to, že to není vysáté...

Vysávat plánuji při jarním úklidu ... už mě to nebaví jako dřív.

 

Jinak sedadlo mám maximálně kolem jedné poloviny posuvu, zdaleka ne až vzadu. Možná jsem to vyfotil trochu ze předu (nebo to pro focení víc posunul, nevím), ale prostě je to vidět a guma je krátká.

 

Pak jsem uvažoval jestli tam nebývá připevněný motor na posun sedadel protože je to na obou stranách, ale jak je vidět tak tam může být i jakýsi zesilovač.. Vin tam asi nebude protože koberec původně držel a nevypadá to záměrně odklápěcí.

 

Něco pod ten černý koberec vložim a slepim to nějakým chemoprenem.

 

Stejně dík.

Editováno: , autor: thejohndoe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...