Přejít na obsah

Problém s příjmem FM ráadia


Doporučené příspěvky

Zdravím, neřešil někdo z Vás na Superb III problém s příjmem FM rádií? Na všech vozech co jsem do těd měl radia a příjem Fm ve stejných oblastech fungoval správně, na novém Superbu III poslední facelift (cca2000km najeto), jsou zarušené nahodile některé stanice. U stejných stanic ve stejných oblastech jsem problémy dříve neměl. odpověd servisu je, že jsou slabé signaly rádii. Proto s eptám, jestli někdo neřešil něco obdobného? Zesilovač antény apod. Dle servisu provedli zkušební jízdu Karoqem a ve stejných místech rušení se prý opakovalo... Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky zdravím. Mám Karoq a taky mi to ruší na zcela stejných místech některé stanice. Pokud odstraním zakoupenou kameru v zrcátku (přední i zadní), rušení přestane. Nepomůže pouhé odpojení kamery. Musí být úplně vypnutá a vybitá.

V servise si nevěděli rady, tak jsem zatím sám vypátral:

- půjčil jsem si od kolegy stejný typ kamery (Lamax 7)

- rušení bylo taky

- v jeho autě byl ale příjem OK

- dotaz na jiného kolegu - prý je zde vliv intenference vln, které jsou z antény a z kabelů kamery

- mělo by pomoci táhnout kabel k zadní kameře jinudy, než je kabel od antény k rádiu

Tak se zastavím v servisu, který mi jak prodával Karoq, tak i budoval kameru. Uvidím jejich reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...