Přejít na obsah

Koupený "problém" Škoda Octavia IV - jeden velký problém


vitasko

Doporučené příspěvky

Ještě minulý týden se mě týkala svolávačka, kterou jsem pro nedostatek času odkládal. Dnes jsem si to chtěl na

https://recall.skoda-auto.com/260/cs-cz?fbclid=IwAR0o6btmSgd6UHBTSRXMUiotwOHZPUdh2kPI1Ws6V0ALlGou9mY5EbWU4qs

pro jistotu ještě jednou ověřit a najednou se žádná nekoná. Že by automatiká aktualizace? Nějak se mi to nechce zdát.

Editováno: , autor: Gater
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by aktualizace SW metodou pokus-omyl, nebo povede se - nepovede se????

Jestli by to bylo tak, tak je to docela tristní  a asi se neustále hledá, jak to vyřešit a pořád se pravděpodobně neví v čem je problém.

Tu frekvenci SW problémů tady na fóru chápu, jasně jsme na fóru o Škodovkách a tak se tu probírají problémy Škodovek, ale na druhou stranu chodím občas i na fóra jiných  značek a tak zhusta se tam SW problémy neřeší a to ani na zahraničních fórech u jejich tzv. domácích značek.

Je mi z toho nějak smutno.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto má citlivě nastaveny senzory, chápu kdo přesedá ze staršího tomu se to nelíbí. Oceňuji takové funkce, je vidět, že SW funguje.

Pneu se rosvítili jednou, dle návodu se to stane příčiny proč to vyhodnotilo zatím neznám.

2332F895-B71C-40AD-84ED-0AF216E2ACC2.thumb.jpeg.15f9f0e55e7e2ea59a9011c4fadc4712.jpegBBFC61E5-43D7-4234-94A4-F534A2FA2B5B.thumb.jpeg.282b91f735b14ead15c07b712dd1f261.jpeg

Každé čidlo položka, stačí očistit.

80997AFA-7B67-46E4-BEB0-89FD9C5EFE9B.thumb.jpeg.31f5603b994b1592e7b1f72ead3ed6b1.jpegF36093F1-82B4-439D-8FD6-407BAAB3EF7D.thumb.jpeg.17121b5c66d6ebe14b0803d76052e7f3.jpeg540B23FD-6361-487D-BC08-7CC2553E4F5F.thumb.jpeg.0319ef8338d5ba9865994e1fe3c4bcf1.jpegE1F9D271-38C8-4215-A8A8-20BD7E461C63.thumb.jpeg.695aef50e2e72dc5ed621d6ac51c57a2.jpeg
 

👍🏼

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karoq našich má taky to "samozastavení" a zrovna o víkendu jsem s ním jel, předek celý od sněhu a ok, cestou zpět sněhu přibylo a akorát začali falešně hlásit blízkou překážku. To co máš na fotce mívají na zadním nárazníku celkem běžně v tomto počasí a senzory fungují spolehlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní parkovací senzory jsem měl už na třech předchozích autech, nikdy jsem je nečistil a nikdy auta nehlásily závadu nebo nefukčnost a všechno fungovalo. Tak se mi nedivte, že ten moderní ikonický zázrak nějak nechápu. To auto neslouží, ale otravuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám po reklamaci, aktualizace SW nepomohla, takže se to řešilo dál a bylo to tím senzorem. Co se aktualizace SW týče, tak to vyřešilo nějaké problémy + zatím vím, že při aktivaci vyhřívaného volantu nedojde na infotainmentu k aktivaci klimatizace = nemusím šmatlat na displej, abych to vrátil do stavu předtím.

Podrobnosti pro zvědavé jsem sepsal tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 2. 2021 na 8:19, Gater napsal:

Ještě minulý týden se mě týkala svolávačka, kterou jsem pro nedostatek času odkládal. Dnes jsem si to chtěl na

https://recall.skoda-auto.com/260/cs-cz?fbclid=IwAR0o6btmSgd6UHBTSRXMUiotwOHZPUdh2kPI1Ws6V0ALlGou9mY5EbWU4qs

pro jistotu ještě jednou ověřit a najednou se žádná nekoná. Že by automatiká aktualizace? Nějak se mi to nechce zdát.

 

Přesně stejná situace. Od prosince mi web škody ukazoval svolávačku. Nedostal jsem se k tomu. Dnes to zkouším znovu ověřit, abych se objednal na tříští týden a už žádná není.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Jan R. napsal:

Mám jet 1.3. na fólie a chtěl jsem tam stejně dát ochrannou fólii než to celé lakovat ...

Fólie ti toto nezakryje... Navíc pokud je ten nárazník takto kvalitně nalakovaný celý, bude se to potom loupat i s fólií...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těch plastech je ten lak "průser". Tohle postihlo, hlavně na předních náraznicích, i např. FII a OII FL. 
 

Servis to přelakuje, ale na novém autě mít nalakovaný nárazník je tedy nemilá situace. Při následném prodeji a měření tloušťky laku se to bude špatně obhajovat, že auto nebylo tzv. ťuklé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Koupený "problém" Škoda Octavia IV - jeden velký problém

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...