Přejít na obsah

Koupený "problém" Škoda Octavia IV - jeden velký problém


vitasko

Doporučené příspěvky

V 2. 9. 2021 na 10:41, Nocturnal napsal:

Ahoj, búchanie zozadu - pýtaj sa v servise na zámok pravého zadného sedadla, majú to oficiálne nahlásené ako závadu, mali by o tom vedieť, mne ho vymenili a odvtedy je pokoj. 

Čo sa týka Adblue - je to veľmi individuálne, ja som tankoval už 2x ( mám 36.600 km) a aktuálne do výmeny 18.000 km, kolega má o chvíľu 50.000 km a dolieval len raz, ale už mu hlási, že potrebuje. 

Potvrzuji ten zamek prave sedacky. Klepe na nerovnostech.  Ja s tim jdu na sevis pristi tyden. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Bubaq napsal:

Řešil jsem kdysi to samé na Mondeu. Pomohla tenká smršťovací folie a fén na ten hák, do kterého zapadá západka. Nevím, jestli to má OIV stejně.

Stačilo by dávat na ten plast gumový doraz, jak bývalo kdysi. Jak to opěradlo rozděláji, to strhnou ten polstr a znovu nalepí …

7DEF2C3C-8661-4590-A6B2-CB9871193671.jpeg

39498F45-666A-4BE1-8EC8-859886D60898.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 9. 2021 na 22:14, Georgius napsal:

jop, bez rodiny jezdim se sklopeným opěradlem a mám klid, protože jinak bych to auto hodil ze skály....

Já zprava vzadu slyšel spíš takový povrzávání, než klepání. Zkusil jsem opěradlo sklopit a zdá se že to fakt přestalo. Ještě to musím chvíli sledovat, abych si byl jistý, že to bylo tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Teda díky za nápovědu k tomu klepání v zadním zámku opěráku, je to opravdu ono ....takových nervu a taková blbost...

 

K sedačce mám další simplyclever. Pořád si seřizuji opěradlo u řidiče. Už si připadám jak blázen, skoro každou cestu to musím nějak štelovat....

Je to popsáno někde na fórech - vadná konstrukce opěradla. V určitých případech to Škoda uznává a na záruku vymění..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Už dvakrát se mi stalo, že auto neregistruje zapnutý bezp. pás. Výsledkem je hláška něco jako "proaktivní ochrana cestujících je neaktivní" tzn. v tu chvíli nefungují ani airbagy a auto asi 10 minut pípá jak o život. Znovu zacvaknout pás nebo nastartovat v tu chvíli nepomohlo. Máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...