Přejít na obsah

Porucha motoru


Zmijka

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

24.6. jsem odvezl auto škoda superb 2 r.2008 do autorizovaného servisu s tím že se mi na přístrojové desce objevilo porucha motoru, návštěva servisu, auto bylo funkční nic zvláštního jsem nepozoroval. 

Technik auto převzal s tím že na druhý den bude vozidlo hotovo cena 2 000,-

Druhý den mi bylo řečeno, že se jedná o nějaké čidlo a nějaký komponent, s tím že oprava bude do týdne. 

Po týdnu mi bylo hlášeno, že to není tím čidlem, ale řídící jednotkou. Tu že musí objednat a vzhledem k tomu, že je vozidlo r.2008 seženou repasovanou v tom samém formatu. 

Odjel jsem na plánovanou dovolenou a po ní mi bylo řečeno, že ta jednotka nekomunikuje s mým vozidlem a čekají na technika z Ml.Boleslavi. Po dalším týdnu mi bylo oznámano, že jednotku odeslali do Ml.Boleslavi, aby se spárovala s klíčema. Po dalším týdnu mi bylo řečeno, že je opět nějaký problém. Tak jsem chtěl ať mi namontujou mou původní funkční jednotku, že se poohlednu po jinem servisu. 

Technik mi oznámil, že má původní jednotka je jíž nefunkční. 

21.8.2020 jsem kontaktoval majitele a ten mi slíbil, že auto bude do týdne hotové a zaplatím 32 000,-

Já jsem 24.6. 2020 přijel do servisu po vlastní ose a z takové banality je mé auto dva měsíce nepojízdné. 


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...