Přejít na obsah

Blikání palubovky a světel


kattiss

Doporučené příspěvky

Zdravím, prosím o radu.

Dnes ráno cestou do práce mi začala problikávat palubka a světla u konkrétních úkonů během jízdy. 
Blikání palubky a potkávaček při: sešlápnutí brzdy, přepnutí písničky na rádiu a puštění blinkru. 
Blikání palubky při: řazení a puštění stěračů. 
Na chvilku mi přestali svítit zadní světla a zadní blinkry spíš neblikaly (blikaly jak bludičky) a v jednu chvíli mi svítilo jen jedno brzdové světlo, které mam v horní části kufru.

Mohla by to dělat řídící jednotka nebo by to mohla být jen nějaká blbost (např. relé, pojistka nebo tak..)?? 

Jedná se o Octavii I 1.9, r.v. 2002. 

Díky za tipy a rady. :) 

Editováno: , autor: kattiss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct. Spíš mě napadlo jestli to není spojené s tím, že když chci nastartovat, tak občas nesvítí žhavení a nejde mi nastartovat, po cca třeba 5 minutách už to se žhavení rozsvítí a nastartuju v pohodě. Během toho, co zkouším nastartovat, tak mi právě problikává palubovka (resp. problikávají čísla na budících). Taky mi to právě občas udělá to, že když auto chcípnu, tak se vynulují budíky (jízdní data, najetý km-trip km, čas,...) a pak právě nemůžu nastartovat, když to zkusím. Sem tam na mě auto začne za jízdy pípat, ale nerozsvítí se žádná kontrolka a pak to právě udělá neplechu, viz nejde nastartovat nebo se vynulují budíky. Mechanik si myslí, že je to řídící jednotkou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...