Přejít na obsah

zjisteni typu 2din china autoradia


Doporučené příspěvky

cau kluci mate nekdo z vas potuchy co je tohle za znacku autoradia? na autoradiu zadne oznaceni neni a v systemu taky zadne info o typu autoradia. do supa pasuje celkem pekne a dokoce i hraje ale nefunguje ovladani na volante a to se prave snazim zjistit zdali jeste neco k tomu potrebuji nebo jen mam spatne zapojeni.

autoradio vypada jako tohle ale system je jinej http://fedom.en.gasgoo.com/auto-products/2312081.html

 

jinak moje autoradio je tohle poradite nekdo co to je za typ nebo jestly u tohodle smejda musi bejt nejaka redukce na can bus?

IMG_20200830_180856.jpg

IMG_20200831_194952.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak radio dorazilo z opravy a funguje i multifunkcni volant tato jednotka vyuziva odporovejch tlacitek takze jsem pouzil adapter kterej jsem pouzival spolu s autoradiem pioneer k ovladani na volante napojil konce na radio a ejhle autoradio nabidlo naprogramovat tlacitka jupi!

 

jink i to druhe radio jiz funguje moji chybou bylo zapojeno i pin ktery po klicku posilal do autoradia stavi a tim padem se neustale tvorila smycka proto to nefungovalo po odpojeni pinu jiz vse funguje jak ma! takze za me muz obe radia doporucit :d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...